אבלין גולדרינג

ID: 6314379199 EX: 533 ID: 6314379199 EX: 533

נגיעת אור בעור


אבלין גולדרינג - נגיעות אור בעור. אנחנו שמחים להכיר לכם את אבלין גולדרינג מעפולה, מטפלת הוליסטית רב תחומית בעלת ידי זהב, טיפולים ברפואה משלימה, תמיכה וטיפול במצבים רגשיים ונפשיים, יועצת רוחנית בעזרת נומרולוגיה וקלפים.
 
לא חשוב איפה אתם נמצאים ולא חשוב אם בא לכם "רק" להתפנק או שמשהו כואב לכם ונמאס לכם לסבול. אבלין גולדרינג מעפולה, תגיע אליכם הביתה, לצימר או לכל מקום שתבחרו בו, כדי לטפל בכם באהבה באמצעות עיסוי מקצועי.

הטיפולים של אבלין נותנים מענה לאנשים הסובלים מחרדות, או מתמודדים עם מוות, שכול, טראומה ושיקום הגוף והנפש.

להוריד את רמות הלחץ
מה לא נכתב כבר על נזקי הלחץ והמתח הנפשי? זה ממש לא נעים, זה מזיק, זה פוגם באיכות החיים וזה גם מביא בסופו של דבר למחלות. איך יתכן לחיות בלי לחץ ומתח? קשה, אבל אפשרי! איך נרגעים? יש כמה אפשרויות...

אם אתם יכולים לעזוב את הציוויליזציה וללכת לחיות על אי טרופי מבודד – רצוי שתעשו זאת בהקדם. שם אולי תשתעממו אבל כנראה תחיו הרבה שנים. עבור רובנו – זאת פנטזיה מתוקה שלא נגשים לעולם. אז איך בכל זאת, משתחררים ונרגעים וחיים בשלווה? איך ניתן להיפטר מכאבים גופניים ונפשיים שמלווים אותנו? על ידי מגע!
כמו תינוק שמפסיק לבכות ברגע שאמו מחבקת אותו, כך גם אנו בני האדם, ללא יוצא מן הכלל, זקוקים למגע אנושי. ולא, לא מדובר על מין. הכוונה היא למגע מיוחד וממוקד, בו אתם מתמסרים לאדם מקצועי שיודע איפה ומה לעשות... עיסוי ושיטות מגע אחרות, עובדות על הגוף, משחררות שרירים תפוסים, מקלות על כאבים ומרגיעות את הנפש.

אבלין בעלת קליניקת "נגיעות אור בעור" היא הכתובת לכל מי שרוצה לקבל טיפול מקצועי ויעיל אפילו בלי לצאת מהבית. היא עובדת בתחום זה כבר מעל עשר שנים ויש לה ניסיון מקצועי רב. היא חולקת את יומה בין עבודה חלקית בספא ובין 'ביקורי בית'.

אז מה היא מציעה? עיסוי שבדי ממריץ ומרגיע, עיסוי רקמות עמוק למי שמכאובים מטרידים אותו ברמות גבוהות, עיסוי איור וודה עם נסך שמן (טיפול מיוחד במינו המתבצע עם שמן שומשום מחומם ומי שלא ניסה – פשוט מפסיד), אבנים חמות שמונחות בנקודות מפתח על הגוף ומשחררות מאוד, רפלקסולוגיה, טיפולים בנרות הופי, E.F.T וגם רייקי- עבודה אנרגטית על הגוף והנשמה.

למה בעצם צריך טיפולים כאלה? לא יותר פשוט ללכת לנוח או לישון וזהו?
"מי שסובל או סבל פעם מכאבים בגלל שרירים תפוסים, פריצת דיסק, מיגרנות וכו'- יודע שזה לא כל כך פשוט. כאבים ובעיות לא נעלמים בדרך כלל מעצמם. יש בעיות שלד ויציבה שונות שבגללן אנשים סובלים מכאבים עזים ומתמשכים ולא יודעים שניתן להקל את מצבם במידה רבה. יש גם בעיות של כאב פסיכוסומאטי שאין לו 'סיבה' או בסיס פיזי אבל הוא מציק ומעיק לא פחות ויש כמובן אנשים ש'סתם' נתפסים להם שרירים בגלל פעולה גופנית מאומצת או לא נכונה. רוב המטופלים 'סוחבים' על עצמם, תרתי משמע, את עול החיים וזקוקים מידי פעם לטיפול".

אז טיפול מגע יכול לעזור? זה הרי לא משנה את המציאות, עמה אנו מתמודדים על בסיס יומיומי?
"את המציאות אי אפשר לשנות אבל אפשר לשנות את הגישה והפרשנות האישית. ניתן להקל על אדם שסובל מטבע הדברים זה הופך אותו לעצבני עוד יותר. אפשר להביא את המטופל למצב של רגיעה ושקט פנימי, מה שמאפשר מנוחה אמתית לגוף ולנפש. אז, במצב החדש והרגוע יותר, קל יותר לעשות תהליכי חשיבה וקבלת החלטות באופן שקול ונכון יותר. כולנו כבר יודעים שעיסוי מקצועי, למשל, הוא הרבה מעבר ל'מותרות' אלא מהווה חלק בלתי נפרד ונחוץ להרגעה והרפיית הגוף והנפש. בעידן הנוכחי, כולנו נבלעים, מי פחות ומי יותר, בקצב החיים המהיר והדורסני, התובעני והמלחיץ. במיוחד בישראל, אנו חיים ב'סיר לחץ' מתמיד. אם זה לא בעיות במצב הביטחוני, זה מזג האוויר הקשה. אם העבודה בסדר, אולי יש התמודדויות לא פשוטות בבית עם בן/ת הזוג או עם הילדים.... כך או אחרת, לכולנו יש גורמי לחץ בחיים וחלק מהעניין של להיות אדם מודע זה ללמוד לקחת לעצמנו 'פסקי זמן' להתרגעות ו'מילוי מצברים' בלי זה נגיע למצבי שחיקה רגשיים, נפשיים וגופניים וחבל".

ואיך נכנס ה"רייקי" לתמונה?
"מטופלים המעוניינים בשילוב של ריפוי אנרגטי בטיפול הפיזי, יכולים ליהנות משני העולמות גם יחד. ככלל, אני מתאימה את הטיפול לכל אדם, באשר הוא, על מנת שבסיום יהיה מרוצה וירגיש טוב יותר. יש אנשים שבאים אלי במשך שנים רבות לטיפולי תחזוקה ומניעת מחלות ויש כאלה שבוחרים בטיפולים לעיתים יותר רחוקות כשהם בחופשה או כשמזדמן להם. כל אחד לפי בחירתו".

את בנוסף גם יועצת רוחנית ונומרולוגית, למי זה מתאים?
" נכון, אני יועצת רוחנית אישית וזוגית בכל תחומי החיים בעזרת נומרולוגיה וקלפים טיפוליים,
הייעוץ הזוגי והאישי מתאים למי שמעוניין לעבור תהליך של שינוי וריפוי.
זה נכון מאוד לעשות בדק בית מדי פעם, כשמצב הרוח ירוד,  כשהאנרגיות דועכות, זה הזמן לקחת פסק זמן, לעשות בדק בית ומשם להתחיל את השינוי. אני מוצאת שהשילוב בין הרפואה המשלימה לנומרולוגיה ולקלפים זה סגירת מעגל עבור המטופלים שלי כי הגוף והנפש הם אחד, דרך האבחון הנכון מצליחים להגיע לשורש הבעיה האמיתית ולטפל בה.
הייעוץ הנומרולוגי והקלפים מתאימים מאוד גם להפעלות מיוחדות, מאתגרות ומעצימות לערבי גיבוש, מורים, וועדי עובדים, ערבי נשים, מסיבת רווקות, ימי הולדת חוגי בית ועוד..".

מה המוטו שלך בעבודה?
"טפלו בעצמכם! קחו זמן ל'פסק זמן' ושימרו על הבריאות. כי 'לגוף – באמת אין חלקי חילוף!
אני מאמינה ויודעת שבעזרת הקשבה לגוף, מגע נעים, איזון אנרגטי בעזרת רייקי, הקלה בכאבים וכמה רגעים של שלווה וטיפול מתאים המטופלים שלי זוכים לאיכות חיים טובה יותר, זו המטרה בעצם להעניק לגוף שלנו את הטיפול שהוא זקוק לו ולחזור לשגרה של היום יום רגועים יותר, אנרגטיים יותר, מאושרים וללא כאבים."

הגוף זועק למנוחה, כאבי גב לא מרפים, הרגלים כואבות מכל השבוע שעבר עלייך –
עבודה, לחץ, עמידה בזמנים, מבחנים, כביסה, טלפונים, פגישות עם לקוחות, קניות....חוסר שעות שינה, עומס...עומס ועומס....
זה הזמן לתאם עיסוי משחרר ומרגיע, לקבל טיפול ברפואה משלימה כמו רפלקסולוגיה, לחדש אנרגיות, טיפול ממוקד במקומות הכאובים - ולחשוב על עצמך.
מעבירה ערבי גיבוש לאירועים פרטיים ולחברות, הפעלות מיוחדות, מאתגרות ומעצימות
לערבי גיבוש, מורים, וועדי עובדים, ערבי נשים, מסיבת רווקות, ימי הולדת חוגי בית ועוד...

אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר.

הטיפולים בבית הלקוח או בקליניקה בימים א-ה.
בימי שישי עד 17:00
בימי שבת החל מ-16:00

שלכם אבלין.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר חייגו עכשיו: 072-2285800 שלוחה 533
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

לפרטים נוספים על אבלין גולדרינג לחצו כאן

לקבלת יעוץ אישי מאבלין גולדרינג התקשרו בכל שעה: 072-2285800 שלוחה 533מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

עדיין אין תגיות נושא למאמר זה