ראשי | אסטרולוגיה שנתית 2013 | אסטרולוגיה שנתית לאהבה | הורוסקופ שנתי לאהבה 2013. מזל תאומים

הורוסקופ שנתי לאהבה 2013. מזל תאומים

הורוסקופ שנתי לאהבה 2013. מזל תאומים הורוסקופ שנתי לאהבה 2013. מזל תאומים

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה: לדעת מה צופים הכוכבים בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות בשנת 2013.


ינואר עד אפריל:
תחילת תקופה: מפת השמיים בשילוב עם הנומרולוגיה התקופתית קורצת קריצה מפתה אל אנשים המוכנים לפתוח את סגור ליבם להתנסויות ולחוויות רגשיות שלא מהעולם הזה. הרומנטיקה צפויה לזרום אל פרשיות קלילות ועליזות. היחסים שבינו לבינה צפויים לסוב סביב גלגל צוהל של תנועה, נסיעות, טיולים ובילויים ידידותיים ולא ממש מחייבים. על מנת לחדור אל עומקם של הדברים אתם מוזמנים להתייעץ עם אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: המפה הנומרולוגית זורמת עתה עם המספרים 8 ו - 17. מישהו אומר עתה מילים רומנטיות שערבות לאוזניכם. צפויות לכם מתנות שמרנינות את רוחכם. הדברים הולכים וצוברים אור יקרות. אל תבזבזו את האנרגיות הטובות בשיחות בטלות עם אנשי סוד.

מאי עד אוגוסט:
תחילת תקופה: זהו פרק זמן חלומי לאהבה, בעיקר עבור אלה מכם הנמשכים אל מזלות האדמה (גדי, שור ובתולה), כמו גם עבור אלה המנהלים פרשיות עם ילידי המזלות המדוברים. קחו בחשבון כי מזלות האדמה נחשבים לטיפוסים עקביים, שאפתנים, יציבים, נאמנים, הגונים, מסודרים, מאורגנים והולכים בתלם. אל תחלמו על הרפתקאות מטורפות בחברתם. זה הזמן להרחיב בנושא ולזכות במידע פרטני יותר בסיוע ותמיכת אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: זהו פרק זמן בו אתם צריכים לפרוק מן הלב משקעים שהעיקו על התחום שבינו לבינה. כך או אחרת יש להישיר מבט ולומר את אשר אצרתם בבטנכם מזה זמן רב. זה לא הזמן להתפלסף. העיתוי בשל כדי להוציא אל האור את כל אשר הסתתר אל מתחת לשטיח. מצד שני יש להימנע מהטחת מילים בוטות אשר אין להן מחילה.

ספטמבר עד דצמבר:
תחילת תקופה: כוכבכם מרקורי בצירוף נומרולוגיה תקופתית קובע כי אירועים הרפתקניים או כאלה הקשורים בחו"ל – יעמדו בלב העניינים בימים אלה. לכו עם הקול הפנימי שלכם. הטוב ביותר עבורכם הוא להישאר פחות ביחידות, ויותר לצאת ולבוא בחברת אנשים שאתם בוטחים בהם. יחד עם זה קחו בחשבון כי לא כל היכרות חייבת להסתיים בחופה וקידושין. נושאים אלה ואחרים יורחבו ויפורטו למענכם בסיוע ותמיכת אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה:
מפת הרקיע קובעת כי אתם נכנסים אל תוך נתיב הצופן היכרויות רבות, תנועה ונסיעות לא מתוכננות. הספונטאניות היא בלב הדברים. אתם מתאהבים במחזרים המתאימים לכם ומצליחים, איכשהו, ללמוד משהו מניסיון העבר. עולם הרגשות מפעים את נפשכם ולפתע מתברר לכם כי הכול אפשרי.

לב העניינים: הבוסתן הרומנטי של שנת 2013 רומז כי הרומנטיקה צפויה לזרום אל פרשיות קלילות ועליזות. זו שנה בה יש להוציא אל האור את כל אשר הסתתר אל מתחת לשטיח אך מצד שני יש להימנע מהטחת מילים בוטות אשר אין להן מחילה. הטוב ביותר עבורכם הוא להישאר השנה פחות ביחידות, ויותר לצאת ולבוא בחברת אנשים שאתם בוטחים בהם. יחד עם זה קחו בחשבון כי לא כל היכרות חייבת להסתיים בחופה וקידושין. בנושאים אלה ואחרים תוכלו לזכות בייעוץ רומנטי ואינטימי של ברי סמכא מקצועיים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם באהבה- לחצו כאן.
מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

אהבה, מציאת אהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה, הורוסקופ שנתי לאהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה 2013, מזל תאומים, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל תאומים 2013