ראשי | אסטרולוגיה שנתית 2013 | אסטרולוגיה שנתית לאהבה | הורוסקופ שנתי לאהבה 2013. מזל בתולה

הורוסקופ שנתי לאהבה 2013. מזל בתולה

הורוסקופ שנתי לאהבה 2013. מזל בתולה הורוסקופ שנתי לאהבה 2013. מזל בתולה

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה: לדעת מה צופים הכוכבים בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות בשנת 2013.


ינואר עד אפריל:
תחילת תקופה: הכוכבים מפתים אתכם להתרפק על העבר, כמו גם על מי שאתם רוויים בגעגועים אליו. הנוסטלגיה צפויה לשחק תפקיד חשוב בחייכם. זיכרונות שכוסו באבק ייתבעו מכם תשומת לב רבה מהרגיל. יש ביכולתכם להשתחרר מאזיקי ההיסטוריה, אך כדי שזה יקרה – תצטרכו להחליט ולחתוך. נוצרות הזדמנויות המאפשרות לכם להיפטר מכל אותן הרפתקאות הקשורות ביחסים חד צדדיים. על מנת לחדור אל עומקם של הדברים אתם מוזמנים להתייעץ עם אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: זו תקופה רוויה באנרגיות תזזיות והרפתקניות שמובילות אל מעין יצר של נדודים. אתם עשויים לחוש שאם לא תצאו למסע שידוכים, אתם עלולים להיתקע עם תסכולים ועם תחושת החמצה. אתם מושפעים עכשיו מיסוד המים הנחשב ליסוד רגיש, רומנטי ואינטואיטיבי. הדברים מתחילים לזוז עם מחזרים שהיו לכם איתם אין ספור המראות ונפילות. עכשיו צריך לעבור מדיבורים למעשים.

מאי עד אוגוסט:
תחילת תקופה: מפת השמיים מצביעה על שילוב בין יסודות המים והאדמה. נוצרת עיסה נפלאה ורומנטית המשלבת בין יסוד המים הרגשן והנשי, לבין יסוד האדמה החומרני והגברי. צפוי מצב אשר לפיו אדם רב פעלים מתנדב לשדך לכם. זה הזמן להסתייע בקשרים שנרקמו בעבר. למזל ולברכה ענדו תכשיטי כסף והיצמדו אל קמע שאבן הירח משובצת בו. הזמן להרחיב בנושא ולזכות במידע פרטני יותר בסיוע ותמיכת אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: עלולה להופיע נטייה להסתגרות והתבודדות, צאו מזה. מפת השמיים מבשרת על פתיחתה של תקופה חדשה בחייכם. הכוכבים מכריזים על התחדשות רומנטית. אפיקים שלא הבאתם בחשבון עשויים לחולל נפלאות בקשריכם עם בני המין השני. נראה כי המציאות עולה על מה שפרגנתם לעצמם בדמיונכם. האווירה מעודדת אתכם ליטול יוזמה בחוויה הרומנטית, ולא לשבת רגל על רגל ולצפות לניסים.

ספטמבר עד דצמבר:
תחילת תקופה: מישהו לוטש עיניים אל השייך לכם, ובכלל זה גם אל תכנים השייכים לתחום הרגשי-אישי, אתם יודעים. לא צריך לתפוס רגליים קרות, אבל כדאי להיות עם האצבע על הדופק. גם אם יש לכם התחייבויות חומריות דוחקות ובוערות, עדיין כדאי שתפרגנו לעצמכם גלישות אל אתרי היכרויות או אפילו סתם שוטטות בנתיבים של שידוכים. נושאים אלה ואחרים יורחבו ויפורטו למענכם בסיוע ותמיכת אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: כוכב מרקורי בצירוף נומרולוגיה תקופתית קובע כי צפויים לכם אושר גדול ושמחה אדירה. תעבדו על תחושות הבטן, על הרגש על האמוציות ולא על הרציו. זה זמן טוב להשקיע באהבה. צפויה לכם הצלחה רגשית שלא מהעולם הזה. אם תאמינו, זה יקרה. אתם קרובים להתאהב באדם המשדר איתכם על גל אחד. במקביל, אתם מתקשים לאהוב מישהו אחר שהחברה החליטה שהוא הבחירה המוצלחת בחייכם.

לב העניינים: הבוסתן הרומנטי של שנת 2013 רומז כי הנוסטלגיה צפויה לשחק תפקיד חשוב בחייכם. זיכרונות שכוסו באבק ייתבעו מכם תשומת לב רבה מהרגיל. יש ביכולתכם להשתחרר מאזיקי ההיסטוריה, אך כדי שזה יקרה – תצטרכו להחליט ולחתוך. במקביל נראה כי הדברים מתחילים לזוז עם מחזרים שהיו לכם איתם אין ספור המראות ונפילות. עכשיו צריך לעבור מדיבורים למעשים. בנושאים אלה ואחרים תוכלו לזכות בייעוץ רומנטי ואינטימי של ברי סמכא מקצועיים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם באהבה- לחצו כאן.
מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

אהבה, מציאת אהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה, הורוסקופ שנתי לאהבה, הורוסקופ לאהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה 2013, מזל בתולה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל בתולה 2013