ראשי | אסטרולוגיה שנתית 2013 | אסטרולוגיה שנתית לאהבה | הורוסקופ שנתי לאהבה 2013. מזל גדי

הורוסקופ שנתי לאהבה 2013. מזל גדי

הורוסקופ שנתי לאהבה 2013. מזל גדי הורוסקופ שנתי לאהבה 2013. מזל גדי

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה: לדעת מה צופים הכוכבים בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות בשנת 2013.


ינואר עד אפריל:
תחילת תקופה: השקעה מרובה בנתיב הרומנטי תוביל אל תוצאות מיוחלות. אז נכון שצריך להאמין במזל הטוב, אך יש לעשות משהו על מנת לעזור לו. התמדה היא שם המשחק בימים אלה. שום דבר טוב לא עשוי לצוץ אם יושבים בחיבוק ידיים. אם אתם ניצבים על פרשת דרכים ומתלבטים בין שני אפיקים רגשיים, אל תנסו ליהנות משני העולמות. על מנת לחדור אל עומקם של הדברים אתם מוזמנים להתייעץ עם אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: נראה כי למרות הכל אתם מחליטים ללכת על פרשייה רומנטית בלתי אפשרית. אם זה מה שאתם עושים, קחו בחשבון כי אנשים ידונו אתכם לכף חובה, וזה אומר שאתם לא ממש חייבים לספר להם. אם הלב שלכם עולה על גדותיו ונגמרו לכם המילים, עשו את אשר אתם מדמיינים בחלומותיכם. האהבה אינה רגש שצריך להתבייש בו. אם כבר, אז להיפך.

מאי עד אוגוסט:
תחילת תקופה: מפת השמיים מצביעה על שילוב בין יסודות האדמה והמים. הנומרולוגיה הרומנטית מושפעת מן המספר 4 המזרים אושר אל חיק המשפחה ואל זוגות נשואים. אם שקלתם להציע נישואין או מיסוד של קשר רומנטי, אתם במקום הנכון. אתם בתקופה נפלאה לכל ענייני השותפויות, וגם נישואין כלולים בכלל זה משום שגם זו שותפות. זה הזמן להרחיב בנושא ולזכות במידע פרטני יותר בסיוע ותמיכת אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: קופידון מחולל עתה מצבים של הארה והתעוררות. זה פרק זמן נפלא למתפכחים מאשליות. הרקיע מפיג הזיות, עוקף הבטחות ללא כיסוי, מייצב ומקבע, שמרן, מעשי ושונא ספונטאניות מוטרפת. התרחשויות הקשורות לחיי האהבה שלכם גורמות לכם לבחון קשר שלא ממש מרתק אתכם אבל נראה שהוא חיוני לסגירת חשבון עם העבר.

ספטמבר עד דצמבר:
תחילת תקופה: הנומרולוגיה הרומנטית מושפעת מן המספר 3 ומעודדת אתכם ליצור קשר עם אהוב לב אשר עד כה התביישתם לשוחח עימו. אל תהססו להכות בברזל בעודו חם. מפת השמיים מצביעה על שילוב בין יסודות האוויר והאש, שהוא שילוב מהמם לטובה. האוויר מלבה את האש. עכשיו אפשר לקטוף את הפירות. גם אם אתם מסתכנים בניתוק, כדאי שתלחצו על הצד השני. נושאים אלה ואחרים יורחבו ויפורטו למענכם בסיוע ותמיכת אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: קשרים רומנטיים שאתם רוצים בהם ממשיכים להישאר סתומים ומעורפלים. ייתכן כי תצטרכו ללכת על קטעים בזוגיות שאינכם מורגלים בהם. אם סבלתם ממחסור או מחסך באהבה, זה הזמן למלא מצברים. התחום האישי מפגיש אתכם עם אדם הנענה לאתגר שהצבתם לו. אם אתם לא מתכוונים ברצינות, כדאי שתרדו מהפרשיה הזו.

לב העניינים: הבוסתן הרומנטי של שנת 2013 קובע כי אם אתם ניצבים על פרשת דרכים ומתלבטים בין שני אפיקים רגשיים, אל לכם לנסות ליהנות משני העולמות. במקביל ואם הלב שלכם עולה על גדותיו ונגמרו לכם המילים, עשו את אשר אתם מדמיינים בחלומותיכם. האהבה אינה רגש שצריך להתבייש בו. התרחשויות הקשורות לחיי האהבה שלכם תגרומנה לכם לבחון קשר שלא ממש מרתק אתכם אבל נראה שהוא חיוני לסגירת חשבון עם העבר. בנושאים אלה ואחרים תוכלו לזכות בייעוץ רומנטי ואינטימי של ברי סמכא מקצועיים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם באהבה- לחצו כאן.
מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

מזל גדי, מציאת אהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה, הורוסקופ שנתי לאהבה, הורוסקופ לאהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה 2013, חזית אסטרולוגית לאהבה, טיפים לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל גדי2013