ראשי | אסטרולוגיה שנתית 2013 | אסטרולוגיה שנתית למזלות | אסטרולוגיה שנתית 2013. מזל טלה

אסטרולוגיה שנתית 2013. מזל טלה

אסטרולוגיה שנתית 2013. מזל טלה אסטרולוגיה שנתית 2013. מזל טלה

רוצים לדעת מראש את הצפוי לכם במהלך שנת 2013? בואו לקרוא את התחזית השנתית המיוחדת. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות...


ינואר – פברואר – מארס: בחציה הראשון של התקופה, כוכבכם מארס חולף בגזרת מזל דלי ומקיים יחסים יוצאי דופן עם הכוכבים הקוטביים סטורן ויופיטר. קוטביות ופירוד עלולים לעמוד לכם לרועץ אך תוכלו להימנע מהם אם תפנימו את הכלל הרוחני אשר קובע כי אדם נאור מכיר בערכה וחשיבותה של הקבוצה. הוא יודע כי עזרה הדדית בין אנשים היא אבן היסוד להצלחתם. אל תהססו לפנות אל שותפויות ועבודת צוות.

בחציה השני של התקופה, כוכבכם מארס חוזר אל גזרת מזלכם ומקדם אנרגיות כלפי כוכב המקוריות ששמו אוראנוס אשר אחראי על שינויים בגוף ובנפש, מה שאומר כי דברים שקשורים במראה ובהופעה יידרשו מכם תשומת לב רבה מן הרגיל. נראה כי תצטרכו להתאימם לתדמית החיצונית שברצונכם לשדר.

אפריל – מאי – יוני: זו תחילתה של שנה אסטרולוגית וגזרת מזלכם מבשרת על חגיגות האביב הודות לקרני השמש המשקיפות דרכה על כדור הארץ. אלה ימים בהם אנשים חכמים רומזים לכם על דבר מה שעשוי לפתור עבורכם בעיה סבוכה שאתם גוררים עימכם. במקביל, נראה כי תצטרכו לאזור אומץ כדי לעלות על הגל הנכון.

בחציה השני של התקופה, הכוכב שלכם שהוא מארס מוצא את דרכו בהיבטים סבוכים אל עבר גזרת שמיים המיוצגת על ידי מזל תאומים, מה שאומר כי מפגשים שהיו אמורים להיות קלילים ושוטפים, הופכים לפתע לקטעים בעל אופי רציני ומשמעותי. נראה כי יש מי שמנסים להעביר אליכם מסר חשוב, למרות שאיש לא רוצה לתת פומביות לנאמר.

יולי – אוגוסט – ספטמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הקיץ ואת שהייתו של כוכב מארס, שליטכם, בגזרת מזל סרטן המרעיפה עליו אנרגיה חמימה, ביתית ומשפחתית. התופעה רומזת על יקיריכם המרגשים אתכם בבשורות משמחות. צהלתם של חביביכם נושאת עבורכם אושר וסיפוק. חיק המשפחה צופן רגעי נחת והתרוממות רוח. מגיעות אליכם ידיעות שהשתוקקתם לקבלן. אווירה טובה מסייעת לחידושם של קשרים שהסתבכו. צפויים יחסים מרתקים עם אנשים שנהגתם להעריץ ולכבד מרחוק.

בחציה השני של התקופה, אתם צופים בכוכבכם מארס כשהוא משוטט בגזרת מזל אריה ושואב נחת מאנרגיות המומטרות עליו מן הכוכבים מרקורי ואוראנוס. התופעה הקוסמית יונקת מעוצמתו וממנהיגותו של מזל אריה ומשגרת אליכם טיפ רוחני המעודד אתכם לגלות נחישות ואסרטיביות כלפי אנשים הכפופים לכם, מבלי לחשוש פן יבקרו את מעשיכם מאחורי גבכם. אם תתמידו בנחישותכם הרי שהסובבים אתכם יישרו קו עימכם.

אוקטובר – נובמבר – דצמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הסתיו ואת החורף ונראה כי כוכבכם מארס 'מתנדנד' על הגבול שבין המזלות אריה ובתולה, מה שאומר כי גם השתקנים שביניכם עומדים לצאת למסע של פטפוטים ושיחות. נראה כי התקשורת המילולית תככב בחייכם הרומנטיים. הצורך להתבטא מאפיל על הצורך להתנסות. אתם צפויים למטר של קשרי ידידות, בילויים, נסיעות ופגישות. האווירה תהיה תזזית, הפכפכה, קלילה ומאוד לא רשמית.

בחציה השני של התקופה אתם גולשים על האנרגיות של כוכבכם מארס החודר עתה אל תוככי יסוד האוויר ואל תוך גזרת מזל מאזניים המביאה עימה ניחוחות מן העבר, ומעוררת היבט רוחני הקובע כי אדם נאור אינו שוקע בהרהורים נוסטלגיים.

אופק רוחני: שנת 2013 עומדת להנחיל לכם ברכה והצלחה ככל שתשכילו להפנים את הכלל הרוחני הקובע כי אדם נאור אינו שוקע בהרהורים נוסטלגיים. אמנם יש נחמה בהתרפקות על זיכרונות ומשברי העבר, אך אין פירוש הדבר כי עליכם להסתגר בתוך דלת אמותיכם. להיפך, ככל שההיסטוריה שלכם גדושה מכאובים ומשברים כך עליכם להציף את ההווה בריגושים ובילויים, ואף לזכות בייעוץ רוחני של ברי סמכא מקצועיים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם באהבה- לחצו כאן. זו שנה בה אנשים חכמים ירמזו לכם על דבר מה שעשוי לפתור עבורכם בעיה סבוכה שאתם גוררים עימכם. במקביל, נראה כי תצטרכו לאזור אומץ כדי לעלות על הגל הנכון.
מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה, הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית שנתית, אסטרולוגיה מזל טלה, אסטרולוגיה שנתית מזל טלה, הורוסקופ מזל טלה, תחזית אסטרולוגית 2013, תחזית שנתית 2013, הורוסקופ 2013