ראשי | אסטרולוגיה שנתית 2013 | אסטרולוגיה שנתית למזלות | אסטרולוגיה שנתית 2013. מזל גדי

אסטרולוגיה שנתית 2013. מזל גדי

אסטרולוגיה שנתית 2013. מזל גדי אסטרולוגיה שנתית 2013. מזל גדי

רוצים לדעת מראש את הצפוי לכם במהלך שנת 2013? בואו לקרוא את התחזית השנתית המיוחדת. כל מה שצפוי לך באהבה, קריירה, כספים ואנרגיות...


ינואר – פברואר – מארס: בחציה הראשון של התקופה, כוכב סטורן השולט בכם מתייצב בגזרת מזל עקרב ומקיים קשרים נפלאים עם הכוכבים פלוטו וונוס. ריבוי האנרגיות בא כדי להטמיע בכם את הכלל הרוחני הקובע כי אנשים גדושי רעיונות כמוכם לא מבזבזים את זמנם על מקום אחד או מתרפקים על זיכרונות העבר. הם יודעים כי יש למצות את האפשרויות ולהמשיך ללכת. לעולם אין הם נחים על זרי הדפנה, ולכן גם לכם ראוי להשקיף אל האופק מבלי שים לב לאשר עבר וחלף.

בחציה השני של התקופה, אתם מארחים מצבור ענק של כוכבים בבית השלישי שלכם שהוא ביתם של החברים והידידים שלכם. הימנעו מיצירת מצבים שעלולים להביך חברים טובים. נסו לגשש אצלם עוד לפני שאתם מבקשים מהם דבר-מה. במקביל נראה כי גם חברות הדוקה זקוקה לגבולות משלה, בעיקר כדאי להציבם בנקודות פרטיות ואינטימיות. יש דברים שתוכלו לחלוק רק עם מי שקבעתם כי הוא אכן הפרטנר שלכם.

אפריל – מאי – יוני: כבר בימיו הראשונים של רבעון אביבי זה, אתם פוגשים את כוכב אוראנוס המשגר אנרגיות מוטרפות אל גזרת מזלכם. על כן לא פלא כי המישור שבינו לבינה יהיה עמוס וגדוש באירועים מוזרים. גם אם הדחף הראשוני יפתה אתכם להצפינם בסוד, כדאי שתיפתחו אותם לשיחה גלויה עם בן הזוג. קשר שמלווה אתכם מזה זמן רב מתחיל לעטות צביון אישי ואינטימי. אל תחפזו לשלול אותו רק משום שהוא אינו מתיישב עם המוסכמות.

בחציה השני של התקופה אתם מתענגים על האנרגיות ההרמוניות הזורמות אל סטורן כוכבכם הישר מן הכוכבים נפטון, מרקורי, ונוס ויופיטר. ריבוי הכוכבים רומז כי אנרגיה הקשורה לעיסוקיכם הקרייריסטיים עשויה לפלוש אל המתרחש איתכם במישור האישי. הסיפור הזה אופייני לתקופה רצופת ההפתעות הצפויה לכם בימים אלה. אנשים בעלי נטיות לוחמניות מתכוונים לסגור חשבון עם יריביהם. אין בזה שום רע כל עוד אינכם מצטרפים למלחמות שאינן קשורות בכם.

יולי – אוגוסט – ספטמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הקיץ ואת כוכבכם סטורן המחוזר מטעמם של שליחי הכוכבים יופיטר ונפטון המשגרים אליו אנרגיות הרמוניות בהיבטים יפים. ידידי נפש בני המין השני ימלאו את חייכם בהנאות ובריגושים. ייתכנו אפילו יחסים שבעבר נהגתם להציב להם גבולות. צפויים בילויים בחברת אנשים אשר זקוקים למרחב משלהם. מומלץ להימנע מאירועים מעונבים ולהעדיף בילויים ספונטאניים בחיק הטבע.

בחציה השני של התקופה אתם צופים בכוכבכם סטורן כשהוא מתרפק על האנרגיות של כוכב ונוס שמייצג תכונות כגון יופי, אהבה ויצירתיות. המזל איתכם ומאחר שכך נראה כי צפויים לכם ימים בהם תצטרכו לפייס ולגשר בין מי שהחליטו להתעמת אלה עם אלה. כאשר זה יתרחש הקפידו על כלל רוחני הקובע כי היכולת להיות אובייקטיבי היא תכונה אלוהית. אדם נאור אינו אדיש לגורלם של זרים ואינו מעדיף את טובתם של הקרובים לו. זכרו כלל זה ובכך תעצימו את מזלכם הטוב.

אוקטובר – נובמבר – דצמבר: רבעון זה מייצג את תקופת הסתיו ואת החורף ונראה כי נקודת המזל הקוסמית נצמדת אל כוכבכם סטורן ומעניקה לכם בשורות טובות הנובעות לכאורה משרשרת של צירופי מקרים. זו תקופה נפלאה לאהבה אך לא ממש מומלץ לכבול אותה אל מסגרת רשמית וממוסדת, הניחו לרגשות לזרום ולהבשיל. הדברים יתחילו להסתדר לכם ברגע בו תוציאו מחייכם שיקולים המושפעים מנורמות ומסטריאוטיפים.

בחציה השני של התקופה אתם מארחים את כוכב ונוס בבית הראשון אשר במפת הלידה שלכם, מה שעשוי לבשר על סיומו של קשר שמיצה את עצמו ותחילתה של פרשייה חדשה. אם גמלה החלטה בליבכם להמר על שינוי דרסטי, אל תיכנסו אל תוכו ברגל דורסנית או פזיזה. הכלל הרוחני קובע כי טובים השניים מן האחד ולכן כדאי שתקשיבו לבעלי ניסיון ותימנעו מלפעול רק על פי תחושות. הטו אוזן לאנשים אשר חוו התנסויות דומות לאלו שלכם.

אופק רוחני: שנת 2013 משפיעה עליכם נגוהות של קרני פז הודות להפנמתו של הכלל הרוחני הקובע כי אנשים גדושי רעיונות כמוכם לא מבזבזים את זמנם על מקום אחד או מתרפקים על זיכרונות העבר, אלא יודעים כי יש למצות את האפשרויות ולהמשיך ללכת. לעולם אין לנוח על זרי הדפנה, ולכן גם לכם ראוי להשקיף אל האופק מבלי שים לב לאשר עבר וחלף וכדי לעמוד על משמעות הדברים, כדאי לכם לשוחח עם ברי סמכא רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם באהבה- לחצו כאן. זו שנה בה הדברים יתחילו להסתדר לכם ברגע בו תוציאו מחייכם שיקולים המושפעים מנורמות ומסטריאוטיפים. הפנימו את הרעיון הקובע כי טובים השניים מן האחד ולכן כדאי שתקשיבו לבעלי ניסיון ותימנעו מלפעול על פי האינטואיציה לבדה. הטו אוזן לאנשים אשר חוו התנסויות דומות לאלו שלכם.
מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה, הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית שנתית, תחזית אסטרולוגית 2013, תחזית שנתית 2013, הורוסקופ 2013, אסטרולוגיה מזל גדי, אסטרולוגיה שנתית מזל גדי, הורוסקופ מזל גדי