ראשי | אסטרולוגיה שנתית 2013 | אסטרולוגיה שנתית לצעירים | אסטרולוגיה שנתית לצעירים 2013. מזל עקרב

אסטרולוגיה שנתית לצעירים 2013. מזל עקרב

אסטרולוגיה שנתית לצעירים 2013. מזל עקרב אסטרולוגיה שנתית לצעירים 2013. מזל עקרב

מיוחד לצעירים! הורסקופ שנתי 2013: לדעת מראש את מה צפוי לך במהלך השנה הקרובה.


קצת לפני ט"ו בשבט ועד אחרי פורים כזה: בימים אלה מתחילים לזרום אליכם טלפונים מפתיעים שמזמינים אתכם למקומות עם סטייל וכאלה. מקובלות ופופולאריות עושות טוב לחיי החברה שלכם. מתגלגלות שיחות נפש רומנטיות שגורמות לדברים להתרחש בדרך מהממת ומאוד לא צפויה. חוויות סודיות מסלקות מחסומים רגשיים שתמיד רציתם לטפל בהם. צפויים קטעים מחשמלים עם ילידי המזלות טלה וקשת.

בקטע השני של התקופה צפוי שיפור ביחסים שלכם עם יריבים ומתחרים. טיפים שאתם מקבלים בקטע הרומנטי עוזרים לכם לנפנף מישהו שסתם מתעלק עליכם. מישהו שממש מעריץ אתכם עוזר לכם לסגור עניין עם מישהו שווה שאתם הרוסים עליו. אם הקטעים הרומנטיים זורמים בכיוון שלא לטעמכם, אז הכי טוב שתפסיקו עם ההתפלספויות ופשוט תעברו לאקשן.

מפסח ועד תחילת החופש הגדול: בימים אלה מתחילות חגיגות האביב וחלומות רומנטיים מתחילים לקבל צורה במציאות. מחזר קרוע רומז על הרגשות שלו באמצעות מתנות סמליות. אתם לא זקוקים לאישור מאף אחד בכל מה שקשור לתחום האישי. התייעצויות רק יבלבלו אתכם. אתם סוגרים חשבון עם מישהו שלא היה נחמד אליכם. לא נורא אם הוא ילמד את הלקח שלו ויתחיל להתנהג אחרת.

בקטע השני של התקופה צפויה פריצת דרך לעקרבים שמתכננים עתיד בעולם העיצוב והאופנה. גם אלה מכם שעד עכשיו לא ממש התעניינו בתחום, הולכים להידלק עליו. התחום הרומנטי זקוק לשינוי. יכול להיות שאתם יורדים על עצמכם ביותר מדי ביקורתיות. הכי טוב שתתנהגו בטבעיות ותתנו למחזרים שלכם להחליט אם זה מוצא חן בעיניהם.

מהחופש הגדול ועד ראש השנה: בימים אלה מתחיל האקשן האמיתי יחד עם שרשרת של הצלחות רומנטיות שעלולות לעורר רחשי קנאה. גם אם אתם חושבים שמישהו סתם מבלבל במוח, כדאי שתהיו בצד החכם – ולא בצד הצודק. מישהו ינסה לסדר לכם שידוך שממבט ראשון נראה פצצה. יכול להיות שבהתחלה זה לא בראש שלכם אבל בהמשך זה הולך ומשתפר.

בקטע השני של התקופה צפויה לכם אהבה שמחכה בשבילכם כבר המון זמן רק שאתם סיננתם אותה. הכוכבים רומזים שהמזל שלכם נמצא ממש כאן ועכשיו ואין צורך לנסוע רחוק בשביל לחפש אותו. אל תסתבכו עם קטע מתוסבך שמישהו רוצה להפיל עליכם. אם בא לו לחזר אחריכם אז כדאי שיתחיל לדבר ברור ובלי שטויות.

מראש השנה ועד חנוכה כזה: בימים אלה אתם נכנסים לתקופת החגים ומעניקים את הלב שלכם למחזר שהפנים את הרעיון שבשביל לקבל יחס, צריך גם לתת יחס. תשתדלו להמעיט בתגובות עוקצניות, לפחות עד שהצד השני ילמד להכיר אתכם כמו שצריך. מישהו שחצן שממש לא סבלתם אותו מתברר כלא כזה מפלצתי כמו שחשבתם. יש מצב, אפילו, ל- קליק רומנטי ביניכם לבינו.

בקטע השני של התקופה אתם עוזרים לחבר קרוב לצאת מהבלגאנים שנפלו עליו, אבל זה לא אומר שמותר לכם להזניח את העניינים שלכם. צפויה לכם נדנדה רגשית עם מישהו שזורק לכם אתגרים. אל תשכחו שאתם לא חייבים לו כלום ובטח לא צריכים להוכיח לו משהו. הקטע הנומרולוגי מביא לכם הצלחות עם ילדים ועם מחזרים שחיבור אותיות השם שלהם או סיכום ספרות תאריך הלידה שלהם, נותן את המספר 6.

בקטנה כזה: השנה מקובלות ופופולאריות עושות טוב לחיי החברה שלכם. מתגלגלות שיחות נפש רומנטיות שגורמות לדברים להתרחש בדרך מהממת ומאוד לא צפויה. אתם סוגרים חשבון עם מישהו שלא היה נחמד אליכם. לא נורא אם הוא ילמד את הלקח שלו ויתחיל להתנהג אחרת. צפויה פריצת דרך לעקרבים שמתכננים עתיד בעולם העיצוב והאופנה. גם אלה מכם שעד עכשיו לא ממש התעניינו בתחום, הולכים להידלק עליו. צפויה לכם אהבה שמחכה בשבילכם כבר המון זמן רק שאתם סיננתם אותה.
מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ לצעירים, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ שנתי לצעירים 2013, תחזית אסטרולוגית לצעירים מזל עקרב, מזל עקרב, תחזית אסטרולוגית לצעירים מזל עקרב 2013