ראשי | אסטרולוגיה שנתית 2013 | אסטרולוגיה שנתית לצעירים | אסטרולוגיה שנתית לצעירים 2013. מזל דלי

אסטרולוגיה שנתית לצעירים 2013. מזל דלי

אסטרולוגיה שנתית לצעירים 2013. מזל דלי אסטרולוגיה שנתית לצעירים 2013. מזל דלי

מיוחד לצעירים! הורסקופ שנתי 2013: לדעת מראש את מה צפוי לך במהלך השנה הקרובה.


קצת לפני ט"ו בשבט ועד אחרי פורים כזה: בימים אלה אתם מנפנפים מהחיים שלכם קטעים שנשבר לכם מהם והולכים על קטעים חדשים. יהיו מי שינסו לטחון לכם את המוח, אבל לא כדאי שתיקחו אותם קשה. אם אתם שוקלים לחזור אל מישהו שרוצה לחדש איתכם קשר שנותק, כדאי שתדעו שמה שהיה – הוא שיהיה. אל תעשו חשבון לאלה שרוצים להכתיב לכם מה לעשות ואיך לחיות. בעיקר לא לאלה שרוצים להכתיב לכם עם מי לצאת ועם מי להתחבר.

בקטע השני של התקופה אתם תופסים ראש מסתורי כזה, אבל בתחום הרומנטי כדאי לכם לשחק אותה אחרת, בגלל שהוא מזמין שאלות גלויות ולא מעודד סגנון מסתורי ומעורפל. הנומרולוגיה צופה לכם מזל עם אנשים שחיבור אותיות השם שלהם או סיכום ספרות תאריך הלידה שלה, מעניק את המספר 8. צפויים לכם ויכוחים עם מישהו שרוצה לנהל לכם את החיים, אבל אם הוא כזה חכם וכל זה, אז למה החיים שלו לא ממש דבש? נכון או לא?

מפסח ועד תחילת החופש הגדול: בימים אלה מתחילות חגיגות האביב ונופלים עליכם קטעים חברתיים עם המון משתתפים ואתם משנים לטובה את מה שחשבתם על מישהו שפעם סיננתם אותו, רק שעכשיו אתם רואים שהוא ממש סבבה. צפויים לכם אפילו בילויים בחברתו. יחד עם זה, אתם ממשיכים להתווכח עם אנשים שלא מבינים מהחיים שלהם מה עובר עליכם, רק שזה לא מונע מהם להציף אתכם בעצות.

בקטע השני של התקופה אתם זורמים עם מישהו שתמיד נותן לכם הרגשה טובה ואף פעם לא מלחיץ אתכם. במקום לנסות לנחש מה הוא חושב עליכם, כדאי לכם פשוט לשאול אותו. הכוכבים מעודדים אתכם להתייחס למחזרים העכשוויים, ולא לעשות השוואות בינם לבין מישהו מהעבר שלכם. צפויה משיכה רומנטית ביניכם לבין ילידי מזלות המים שהם עקרב, סרטן ודגים.

מהחופש הגדול ועד ראש השנה: בימים אלה מתחיל האקשן האמיתי וצפויים לכם צ'ופרים משמעותיים והמון מחמאות שיוכיחו שאנשים התחילו להתרשם מהביצועים בזכות זה שכשאתם אתם עושים משהו, אתם משקיעים בו את כל הלב והנשמה עד שאי-אפשר שלא לשים לב לזה. רעיון מקורי יעניק לכם יתרון על המתחרים שלכם. במצב שכזה כדאי לכם לנסות ולהתנסות בכיוונים רבים ככל האפשר, ולא להיצמד למספר קטן של אפשרויות.

בקטע השני של התקופה נורא בא לכם להבין מה קורה איתכם בקטע קצת מוטרף שבין בנים לבנות. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, אז הכי טוב שתתנו לדברים לזרום בלי להתפלסף. הכוכבים רומזים שהתשובות יגיעו בשלב מאוחר יותר. כוכב שקוראים לו אוראנוס מסדר לכם הזדמנויות רומנטיות שפעם היו חסומות בפניכם. זה אומר שהגיע הזמן לקבל החלטות.

מראש השנה ועד חנוכה כזה: בימים אלה אתם נכנסים לתקופת החגים ואתם מוציאים לעצמכם שם של מנהיגים חברתיים. ממש הולך לכם בקטעים של הפתעות שאתם מריצים לכבוד אלה שאתם דלוקים עליהם. דברים טובים פשוט יסתדרו לכם, אבל אתם חייבים להרשות להם לזרום. אתם מגלים אסרטיביות, לוקחים סיכונים ולא מרשים לאף אחד לגנוב לכם את ההצגה. גם אם אתם מתאהבים במישהו שמשחק אותה קשה להשגה, יש סיכוי גדול שהוא יהיה שלכם.

בקטע השני של התקופה אתם נכנסים לתחרות מול מישהו שכאילו יש לו עדיפות עליכם, רק שבסוף מתברר שהוא לא-מי-יודע-מה. צפויות לכם פגישות מדהימות עם מחזרים שנפלו עליכם כאילו משומקום, רק שגם הם, כמוכם, חולמים על חברות קבועה ואמיתית. אל תפחדו להגיד את מה שבאמת בא לכם. המקוריות שלכם גורמת לצד השני להידלק עליכם יותר ממה שחשבתם. אם הוא לא מספר לכם על זה אז סימן שהוא מתבייש.

בקטנה כזה: השנה אתם זורמים עם מישהו שתמיד נותן לכם הרגשה טובה ואף פעם לא מלחיץ אתכם. במקום לנסות לנחש מה הוא חושב עליכם, כדאי לכם פשוט לשאול אותו. רצוי שתיקחו צ'אנס על פגישה רומנטית בארבע עיניים. צפויים לכם צ'ופרים משמעותיים והמון מחמאות שיוכיחו שאנשים התחילו להתרשם מהביצועים בזכות זה שכשאתם אתם עושים משהו, אתם משקיעים בו את כל הלב והנשמה עד שאי-אפשר שלא לשים לב לזה.
מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי, אסטרולוגיה שנתית, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ שנתי לצעירים 2013, תחזית אסטרולוגית לצעירים מזל דלי, תחזית אסטרולוגית לצעירים מזל דלי 2013, תחזית אסטרולוגיה, מזל דלי