ראשי | הורוסקופ שנתי | הורוסקופ שנתי 2014. מזל אריה

הורוסקופ שנתי 2014. מזל אריה

הורוסקופ שנתי 2014. מזל אריה הורוסקופ שנתי 2014. מזל אריה

אנו מזמינים אתכם לקרוא את ההורסקופ השנתי לשנת 2014, אשר יאפשר לכם לדעת מראש מה צפוי לכם במהלך השנה הקרובה. תחזית אסטרולוגית שנתית המקיפה את כל תחומי החיים


צפויה לכם שנה בה הצעות שבעבר התביישתם להעלותן, נאמרות עכשיו בגלוי. מהר מאוד יתברר כי התנהגותכם מסלקת את הטהרנים ומושכת אליכם את מי אשר יש לכם עימו שפה משותפת. המגנטיות שניחנתם בה צדה עבורכם מחזרים רבים, אך כדי לזכות בהם תצטרכו לטאטא מן השטח את שרידי העבר. ייתכן שתצטרכו לחפש אפיק אחר כדי לבטא בו את האני הפנימי שלכם. הדברים מתחילים לזוז אצל אנשי ההיי-טק שביניכם, בעיקר אצל אלה שכבר שקלו לשבור כיוון. מישהו שנוכחותו הביכה אתכם, נעלם במפתיע מהשטח.

קריירה וכסף: מסגרת שאתם מתפקדים בה, מעניקה לכם יציבות חומרית אך לא ממש מאפשרת לכם לפתח את כישרונותיכם. ייתכן שתצטרכו לחפש אפיק אחר כדי לבטא בו את האני הפנימי שלכם. הדברים מתחילים לזוז אצל אנשי ההיי-טק שביניכם, בעיקר אצל אלה שכבר שקלו לשבור כיוון. אתם עדים לאירועים שעשויים לעניין את אחד מעמיתיכם אך אם תשוחחו עימו על אודותם, תמעלו באמונו של אדם אחר. מישהו שנוכחותו הביכה אתכם, נעלם במפתיע מהשטח. טיפוס קנאי שאינו מתלהב מהצלחתכם, ינסה להעניק לה פרשנות עקומה. אם הוא מרעיל את האווירה, כדאי שתעקפו אותו ותמשיכו בדרככם. עמיתים שאכפת לכם מהם, ייקחו לתשומת ליבם את הערותיכם, והצלחתם תשפיע לטובה גם עליכם. צפויים ימים יפים לאנשי השיווק שביניכם ובעיקר לאלה המעדיפים לעבוד על בסיס של עמלות. מגיעה אליכם הצעה מאדם שעבדתם עימו בעבר. גם אם אינכם נלהבים לחזור לעבוד במחיצתו, כדאי שתיזהרו בכבודו. אתם זוכים בקידום אשר המסר הנלווה אליו שווה הרבה יותר מתמורתו הכספית.

אהבה: אתם תגלו כי חיי האהבה שלכם הופכים ליותר מוצלחים ומהנים ככל שהולכת וקטנה מידת התחשבותכם בדעות הסובבים אתכם. הצעות שבעבר התביישתם להעלותן, נאמרות עכשיו בגלוי. מהר מאוד יתברר כי התנהגותכם מסלקת את הטהרנים ומושכת אליכם את מי אשר יש לכם עימו שפה משותפת. הכריזמה שניחנתם בה ממגנטת אליכם מחזרים רבים, אך כדי לזכות בהם תצטרכו לטאטא מן השטח את שרידי העבר. הסובבים אתכם יפרגנו לפרשיות שבעבר התנגדו להן. שימו עין על ילידי מזל דגים. היזהרו מאנשים המסתייעים בכם כדי לעורר את קינאתם של אחרים. בתחילה זה עשוי להיראות חביב, אך עלול להפוך למטרד בהמשך. הסבלנות תשתלם לאלה מכם המוכנים לנטוש את הרפתקאותיהם לטובת קשר יציב ושפוי. דווקא היכרויות שאינן אהבה ממבט ראשון, הופכות למשהו שאפשר לסמוך עליו. דבר-מה הקשור לשמו או לתאריך לידתו של אדם כלשהו, מעניק לכם רעיון להפתעה מקורית. שימו לב לאירועים הקשורים למספר 6 ולמכפלותיו. מחזרים המסוכסכים עם עצמם יחפשו אצלכם מזור לצרותיהם. זה בסדר כל עוד אינכם מנסים לשחק את תפקיד הפסיכולוגים שלהם.

בריאות: האזורים הרגישים בגופכם הם הלב והגב. צמחים שעשויים להיטיב עם הלב הם פלפל צ'ילי, אלון התבור ובבונג זהוב. צמחים שעשויים להיטיב עם גב תפוס הם לשון פר סמורה, סרפד הכדורים, רותם המדבר וקורנית מקורקפת. תמיד יש להתייעץ עם רופא.

על מנת לזרז את בוא המזל ולהתגבר על מכשולים ועכבות, יהיה זה נבון מצידכם להתייעץ עם ברי סמכא בתחומי האסטרולוגיה, הנומרולוגיה ושאר נתיבי עולם המיסטיקה – למומחים של אלטרנטיבלי לחצו כאן.
מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

הורוסקופ שנתי 2014. מזל אריה