ראשי | הורוסקופ שנתי | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 11 עד ה 18 בדצמבר

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 11 עד ה 18 בדצמבר

מאת

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 26.11.2016- 20.11.2016

הורוסקופ מזל טלה

לוק: אתם נמצאים בקשר קבוע עם כוכב עוצמתי שקוראים לו מארס שנחשב לכוכב עם אנרגיות לוהטות, סוערות ומהממות שמביאות לוק מדהים. 

קשר: הצעה שתיראה לכם כאילו היא יותר מדי טובה בשביל שתהיה אמיתית, תודיע לכם על התחלה של קשר שילווה אתכם המון זמן. 

אהבה: צפוי לכם סיפור אהבה שמתגלגל אל מצב בו כל אחד מהצדדים (בקשר הרומנטי) כאילו משלים את הצד השני בתכונות שלו. 

אומץ: הסמל שלכם הוא איל ממש ענק שדוהר בראש העדר ומנהיג אותו. הסמל מייצג תכונות של אומץ והקרבה. צפויים לכם קטעים רומנטיים שדורשים המון השקעה רגשית וכל זה.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל שור


דיבור: אתם משגרים רמזים אל מישהו שעושה רושם קשוח. אם בראש שלכם להבין את הסטייל שלו, כדאי שתתפסו דיבור עם אנשים שממש מכירים אותו.

כסף: שווה שתענדו תכשיטי כסף בשביל למשוך אליכם מזל באהבה. אל תקשיבו למי שנותן לכם עצות רעות, אבל היה שמח להתחלף איתכם. 

מסיבות: מתחילות לזרום בשורות טובות בנוגע לטיול או מסיבה שלא הצליחו להתרומם. הפעם יש צ'אנס שהדברים יסתדרו לכם. 9 הוא מספר המזל השבועי שלכם.

יצירתיות: הסמל שלכם הוא שור חורש בשדה שמייצג תכונות של התמדה, עקשנות, שלווה, יצירתיות ושקט נפשי. צפויים לכם קטעים רומנטיים שיתרחשו במקומות חלומיים ובאווירה של הרים ושמיים.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל תאומים

תדמית: המון אנשים יהיו מופתעים כאשר תראו להם את התדמית החדשה שלכם ששדרגתם אותה. מצד שני, אל תתרגשו אם יהיו גם אנשים שלא ידעו איך 'לאכול את זה'. 

תחמנים: מישהו תחמן ינסה לשכנע אתכם שהוא עושה הכול בשבילכם, אבל לא כדאי לכם לקנות את השטויות שלו. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שתנפנפו אותו.

התחדשות: כמו שהמישהו התחמן הזה ייצא מהחיים ומהוורידים שלכם, אז תיכף תכירו מישהו חדש שרק מחכה לרגע שיוכל לצאת איתכם. 

טיולים: הסמל שלכם הוא זוג תאומים שמייצג את נטייתכם לעשות שני דברים שונים ואפילו מנוגדים - בבת אחת. צפויים לכם קטעים רומנטיים שיתרחשו תוך כדי טיולים, מסעות ונסיעות.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל סרטן

פסיכולוגיה: ידידים שאכפת לכם מהם שופכים בפניכם את הצרות האישיות שלהם. אז נכון שאתם לא הפסיכולוגים שלהם אבל אתם יכולים לעזור. 

בגרות: אתם זורמים עם קטעים רומנטיים שפעם הרגשתם איתם קצת לא נוח. עושה רושם שאתם התבגרתם וככה גם הצד השני. 

הובלה: יש מצב שהמחשבות שמתרוצצות בראש שלכם, מתנגדות למה שמתחולל אצלכם בלב. לפעמים קורים מצבים כאלה, אבל רק אתם תקבעו לאן להוביל אותם.

עדינות: הסמל שלכם הוא סרטן שמייצג שריון חיצוני נוקשה וקשיח השומר על פנימיות רכה ועדינה. צפויים לכם קטעים רומנטיים שיתרחשו בקרבת מקור מים, כגון: חוף ים, נחל, אגם או בריכה.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל אריה

סטייל: הקטעים החבריים יהיו בסטייל לא שגרתי. אתם מוצאים מקום בילוי מהסרטים. מישהו מספר לכם על טיול שמביא איתו רעיונות מטריפים. 

מתנה: אתם נותנים מתנה למישהו שמדליק לכם את המוח. מצד שני, כדאי שתעשו הכל בשביל למנוע מעצמכם פדיחות. אל תציעו כלום למי שאתם לא סומכים עליו.

דיבורים: המקובלות החברתית שלכם בסימן עליה, וזה אומר שנפתח לכם צ'אנס גדול להצטרף לקבוצה או לחבורה סטייליסטית, שיש עליה דיבורים טובים. 

מנהיגות: הסמל שלכם הוא אריה מלך היער שמייצג תכונות של מנהיגות, אצילות, כריזמה וסמכותיות. צפויים לכם קטעים רומנטיים שיתרחשו במקומות מפוארים ובעלי סטייל מרשים.

 

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל בתולה

מתלבטים: אתם מתלבטים בנוגע למישהו שמעביר אליכם מסרים מבולבלים. אם לא תראו לו שאתם מתלהבים אז ישר הוא יתחיל לחזר אחריכם.

נאמנות: סודות מסתוריים ששמרתם בלב, מתחילים לצאת החוצה. אם יש מישהו שאתם בטוחים בנאמנות שלו, כדאי שתתייעצו איתו בקטע הזה. 

הצעות: מישהו מציע לכם הצעה שנראית מהממת בשביל שתהיה אמיתית. תנו לו הזדמנות לשקול את הדברים פעם נוספת, ואז קבלו את ההצעה בזרועות פתוחות.

ביישנות: הסמל שלכם הוא נערה צעירה וחמודה שצמודה אל צרור שיבולים ומייצגת תכונות של טוהר, נעורים, תמימות, יצירתיות וניקיון. צפויים לכם קטעים רומנטיים שיתרחשו בסגנון ביישני, מופנם ורגיש.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל מאזניים

התפייסות: אתם מתפייסים עם מישהו שהיה לכם איתו חשבון ארוך. עושה רושם שגם הוא מעוניין לשכוח את הבלגאן. אל תהססו כאשר הוא משגר אליכם רמז בנושא.

מתחילים: דברים מדהימים מתחילים לקרות לכם תיכף אחרי שובו של מישהו שנדד למרחקים. צפויות פרשיות משעשעות שקשורות במופעי בידור. 

מהסרטים: קטעים מהסרטים מעודדים אתכם להחליף מילים עם אנשים רוחניים. צפויים לכם סיפורים עם אנשים עדינים, רגישים ומופנמים. 

איזון: הסמל שלכם הוא מאזניים שמייצגים את הנטייה שלכם לשקול דברים מתוך כוונה לצאת בראש טוב עם כולם. צפויים לכם קטעים רומנטיים שזורמים בכיף ללא מעצורים. 

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!
.


הורוסקופ מזל עקרב


חברתיים: דווקא בתחום החברתי אתם אומרים את כל מה שאתם חושבים ויש הרבה אנשים שממש אוהבים את זה. יפה לכם ככה. 

בילויים: זה טיימינג מושלם בשביל לחתוך מתסבוכת מעצבנת שאתם גוררים מפעם. בילויים שלא חלמתם עליהם ייפלו עליכם גם בלי שתתאמצו. 

ריגושים: ממשיך הריגוש הרומנטי שהתנחל אצלכם לאחרונה, וזה אומר שכמעט כל יציאה לבילויים מסתיימת באיזשהו קטע מהסרטים. אתם צריכים להיזהר מקנאים.

עוצמה: הסמל שלכם הוא עקרב שמייצג כוח, עוצמה, אומץ, דבקות במטרה ונטייה לבצע את הדברים בסגנון מסתורי. צפויים לכם קטעים רומנטיים מדהימים שצריך לשמור בסוד.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל קשת


תכונות: ביישנות היא תכונה חמודה, אבל לא השבוע. זה אומר שאתם צריכים לומר את מה שיושב לכם על הלב, בלי לעשות חשבון לאחרים.

פתיחות: אם נורא בא לכם על מישהו, אל תעשו מזה סוד גדול. לכו ותציגו לו את מה שאתם מציעים, ותקשיבו טוב-טוב למה שיש לו להגיד.

אהבה: בשביל מזל באהבה כדאי לכם להכניס גוונים צהובים לתוך הבגדים שלכם. גם אבן מזל סגולה שקוראים לה אמטיסט יכולה לעזור לכם. 

הרפתקאות: הסמל שלכם הוא קשת (איש עם קשת) שחלקו התחתון הוא סוס דוהר. הסמל מייצג את אהבתכם למרחבים, נדודים, הרפתקאות וחופש. צפויים לכם קטעים רומנטיים שאיכשהו קשורים למדינות שמעבר הים. 

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל גדי

מתחממים: צפויה התחממות ביחסים עם מישהו שחתול שחור עבר ביניכם. קשר רומנטי שלא מהעולם הזה מכניס אתכם למסע של חיפוש עצמי. 

דלוקים: אנשים שאתם דלוקים עליהם מבקשים מכם דברים שלא בראש שלכם. צפויים קשרים הרפתקניים שלא על רקע רומנטי עם ידידים מדליקים. 

חולמים: זה אחלה טיימינג בשביל להתחיל לתכנן את המתנה שאתם חולמים עליה, אתם יודעים. ככה לטפטף לכולם, כבר עכשיו, את מה שיושב לכם בראש. 

שאפתנות: הסמל שלכם הוא יעלי 'עין-גדי' (עז הרים) שמייצגים טיפוס איטי אבל בטוח בדרך לפסגה גבוהה וסטייליסטית. צפויים לכם קטעים רומנטיים רציניים שעשויים להימשך זמן רב.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל דלי

רעיונות: המחזרים שופכים את ליבם בפניכם, אבל לא ממש בא לכם להיות הפסיכולוגים שלהם. אתם מעלים רעיון שעוזר להפסיק את הוויכוחים החברתיים בנוגע למקומות הבילוי.

התעוררות: הנתיב הרומנטי צפוי להתעורר ואתם חשים משיכה אל בני-זוג שכמוכם אוהבים בילויים בחברת ידידים רבים ככל האפשר.

עקרונות: מישהו שווה שם עליכם עין דווקא משום שאתם מתעקשים על עקרונותיכם. נראה שהוא מכבד אתכם בקטע הזה.

הענקה: הסמל שלכם הוא אדם שיוצק מים משני כדים ומייצג את נטייתכם להעניק לאחרים מחוכמתכם וכישרונותיכם. צפויים לכם קטעים רומנטיים שיתרחשו במקומות מוטרפים ולא שגרתיים. 

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל דגים

קשרים: יש לכם הרבה ידידים שחלק מהם רוצה להוביל את הקשר איתכם אל התחום הרומנטי. יש לכם אחלה הזדמנות לסגור עניין, אבל אל תשבו בחיבוק ידיים.

אש: רוח רומנטית נושבת אליכם השבוע מצד מחזרים שנולדו במזלות האש שהם קשת, אריה וטלה. תזרמו עם אנשים שהמספר 3 מככב בתאריך הלידה שלהם. 

משיכה: תוכלו למשוך אליכם את המזל בעזרת בגדים ששולבו בהם גוונים כחולים או כתומים. הצעות חברות כדאי לשמור לימים שני ורביעי.

אהבה: הסמל שלכם הוא שני דגים ששטים בכיוונים מנוגדים. הסמל מייצג סערות נפש, מצבי רוח והמון ריגושים. צפויים לכם קטעים רומנטיים מהסוג הנסחף, החולמני, התמים והטהור.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית, אסטרולוגיה צעירים