ראשי | הורוסקופ שנתי | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 04.02.2017 - 29.01.2017

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 04.02.2017 - 29.01.2017

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...


תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 04.02.2017- 29.01.2017

הורוסקופ מזל טלה
פרטיות: מישהו נורא רוצה להגיד לכם את מה שהוא חושב עליכם, רק שלא נעים לו מהחברים שלו. תעשו את כל מה שאתם יכולים בשביל לדבר איתו בפרטיות.
מחמאות: צפויות מחמאות ותשואות לטלאים שיש להם תחביבים יצירתיים כמו משחק או מחול, אבל לא רק. כל מה שאתם צריכים זה להכיר בערך עצמכם.
שינויים: דברים טובים מתחילים לקרות דווקא לאלה מביניכם שהמצב שלהם היה על הפנים. יכול להיות ששיניתם משהו בגישה שלכם וזה השפיע על כל מה שקורה.
דרכים: אתם צריכים לשכוח קטעים שלא עשו לכם טוב, ולצאת אל דרך חדשה. הכי כדאי לכם זה לתת צ'אנס להיכרויות טריות שנכנסות לחיים שלכם.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל שור

זורמים: תנו לדברים לזרום בכיף ובסבבה. פגישות שנופלות עליכם בספונטאניות, יביאו לכם אהבה, בעיקר אם הן מחוברות לחשיבה מחוץ לקופסה.
טרנדים: המשהו המפתיע שיעשה לכם את השבוע קשור לחו"ל או למישהו שנמצא שם. יש מצב שגם טרנדים אופנתיים יככבו עכשיו בחיים שלכם.
חשובים: צפויה לכם שיחה עם מישהו שאתם נורא חשובים בשבילו. זו אחלה הזדמנות בשביל לשפוך מהלב את מה שכבר המון זמן מציק לכם.
רעיונות: אל תפחדו לתת צ'אנס לרעיון מוטרף שיכול לסדר לכם את הקשר שאתם הרוסים עליו. יש מצב שפעם נתתם רעיון דומה למישהו אחר.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל תאומים

מתרשמים: מישהו עושה המון שטויות רק בשביל לוודא שאתם מתרשמים מהנוכחות שלו. יש מצב שבאיזשהו מקום אתם מחבבים אותו ונותנים לו צ'אנס.
ניצוצות: צפויים ניצוצות רומנטיים ביחסים שלכם עם מישהו שתמיד רציתם להחליף איתו מילים, רק שאף פעם לא חלמתם שזה בכלל אפשרי.
מתייעצים: אם אתם בקטע של מבוכה רומנטית אל תתביישו להתייעץ עם מישהו שיכול לעזור לכם. רק מה ? תוודאו שהוא יודע לשמור סוד.
אירועים: אתם מוזמנים אל אירוע חברתי שיכול לתת לכם רמז על מישהו שבראש שלכם. קחו את הרמז הזה ותעשו איתו את הכי טוב שאתם יודעים.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל סרטן

מתפייסים: צפויה לכם התפייסות עם מישהו שפעם התכסחתם איתו אבל נמאס לכם לריב. כמו שזה נראה אז גם לו בא 'לרדת מהעץ שעליו טיפס'.
חיזורים: ההתנהגות שלכם בקטע של חיזור גורמת לצד השני להידלק עליכם עוד יותר ממה שחשבתם. בסוף תצטרכו להחליט, אתם יודעים.
לחישות: מתחילות לחישות על מישהו שפעם היה לכם סיפור איתו. אם זה קשור למישהו אחר שאתם לא ממש מכירים, אז הכי טוב בשבילכם זה לשמור מרחק.
טיימינג: הימים שני ורביעי יביאו לכם מזל והצלחה בקטעים שבין בנים לבנות. אל תבזבזו את האנרגיה הזו על שטויות. תעשו את מה שהלב שלכם אומר לכם.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל אריה

הקפצות: אתם מצליחים להקפיץ את הלב של מישהו שעד היום עשה קולות של לא אכפת לו מכלום, רק שפתאום הוא נדלק ומתחיל לחזר אחריכם.
סוד: יש מצב שאתם מבשלים מתנה מפתיעה למישהו שאתם נורא אוהבים. הקטע הזה יצליח לכם יותר אם תקבלו רמז שקשור למשהו מסוים שהוא רוצה לקבל.
סטייל: אתם משתלבים במקום עם סטייל ואתם לא צריכים אף אחד בשביל שזה יצליח לכם. חבל על האנרגיה שאתם מבזבזים על אנשים שלא רוצים לעזור לכם.
חברים: אין לכם מה לפחד מפגישה עם מישהו שנורא בא לכם לגשש מה קורה איתו. אם אתם לא לגמרי סגורים, אז תיקחו איתכם חבר לדרך.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל בתולה

שיתופים: אתם משתפים בחוויות שלכם מישהו שתמיד מעודד אתכם ומביא לכם אחלה אנרגיות. גם אם זה לא ממש קטע רומנטי, בכל זאת זה סבבה בלב.
פנטזיות: אתם מוצאים את עצמכם בטיול מדליק או בנסיעה שכבר המון זמן אתם חולמים עליה. הפנטזיות שלכם יתגשמו בחברת מישהו שאתם קרועים עליו.
חיזורים: מישהו שלא ממש ספרתם אותו, עושה קולות של מעריץ. עכשיו אתם שואלים את עצמכם אם כדאי לתת לו גם לחזר אחריכם.
נדנדה: אל תתרגשו אם יבואו לכם קטעים שייראו כאילו הם מוטרפים או משהו בכיוון. רק שתדעו שבכלל לא בטוח שיציבות מביאה איתה אושר בגלל שלפעמים היא יכולה גם לשעמם.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל מאזניים

שופינג: צפוי לכם שבוע עם הרבה שופינג. אם כבר מדברים על למצוא מציאות, אז אתם מצליחים לקנות בזול את מה שפעם שילמתם עליו ביוקר.
אפשרויות: הרומנטיקה תזרום אל מקומות שאפילו בחלום לא באו לכם. פתאום אתם מוכנים לחשוב מחדש על קטעים ועל אפשרויות שעד עכשיו סתם פחדתם להיכנס לתוכם.
שמועות: צפוי לכם קשר עם מישהו שהרבה אנשים מבסוטים ממנו אבל יש לו גם לא מעט מתחרים ויריבים. בסיפור הזה כדאי לכם להתעלם משמועות ורכילויות.
אטרפים: מי שאוהב אתכם באמת יצטרך להתרגל גם לאטרפים שאתם מביאים איתכם. אל תרשו לאף אחד לקחת אתכם אל קטעים שבכלל לא בראש שלכם לזרום איתם.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל עקרב

ווידוי: מישהו עושה לכם עיניים, אבל לפני שהוא שופך את הלב הוא רוצה להיות בטוח שלא תעשו לו פאדיחות בגלל שהוא מאוהב בכם.
אמירה: אתם יוצאים מתוך הביישנות הטבעית שלכם ודופקים קטע חברתי שכולם הרוסים ממנו ועליו. מישהו ינסה להבין את הסוד שמאחורי ההצלחות שלכם.
סודות: צפוי לכם קטע רומנטי שמעורבבים בו המון סודות. כדאי שתשאלו את עצמכם אם זה פוגע לכם במצפון או בעקרונות שלכם ואם התשובה היא שזה פוגע, אז כדאי שתרדו מזה.
טיימינג: יבוא לכם מזל גדול בעיקר בימים שלישי ושישי. אם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, כדאי שתנצלו אותם בשביל הצעות חברות וכאלה.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל קשת

משחקים: באים לכם קטעים וחיזורים רומנטיים שמפתיעים אפילו אתכם. יש מצב שתצטרכו לשחק אותה בשביל שאף אחד לא יקלוט מה עובר עליכם.
תפילה: מתחילה להתגשם לכם תפילה שנשאתם בלב. יכול להיות שמישהו קלט אתכם ועושה הכל בשביל שתצאו מבסוטים או שעוזבת אתכם דאגה מעצבנת.
מסרים: מתגלגל אליכם מסר ממישהו שהייתם בטוחים שהוא שכח אתכם. לא רק שהוא לא שכח אלא שכל הזמן הייתם בראש שלו.
שידוכים: לא כדאי לכם להיכנס לשידוכים שהתוצאה שלהם עלולה לעצבן אתכם. אם אתם רוצים מישהו אז כדאי שתעשו את זה ישירות ובלי מתווכים.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל גדי
טיפים: מישהו שמכיר אתכם נותן לכם טיפים שקשורים לקטעים שבין בנים לבנות. כדאי שתשמעו מה יש לו להגיד גם אם אתם חושבים שאתם יודעים הכול.
מילים: מותר לכם לזרוק מילה טובה למישהו שממש עזר לכם בזמן האחרון. אז נכון שהוא עשה את זה סתם כי בא לו אבל זה סבבה אם תצ'פרו אותו.
חברים: עושה רושם שהחברים שלכם דלוקים על מישהו או על קטע שבכלל לא בראש שלכם. מצד שני גם לא כל כך בא לכם לפדח אותם.
בקטנה: דיבור בקטנה יכול להתפתח למשהו ממש רומנטי. הכוכבים מסדרים לכם הפתעות ברגעים הכי פחות צפויים עם האובייקטים הכי מוטרפים.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל דלי
בהפוכה: אתם עלולים לחשוב שמישהו חוסם אתכם אבל הוא לא. בהפוך על הפוך יתברר לכם שהיחסים שלכם איתו דווקא מביאים לכם מזל.
הפי-אנד: שיחה שמתחילה על הפנים משנה כיוון וזורמת אל הפי-אנד. יכול להיות שהבלגאן בהתחלה הוא בגלל שאתם (וגם הצד השני) מתרגשים קצת.
אטרף: אתם עושים דברים שלא מעט אנשים חושבים שזה קצת מוטרף מצידכם, אבל מתברר שזה מה שאתם אוהבים. מה שחשוב הוא שאתם מבסוטים מזה.
אמנות: פתאום ובלי שבכלל התכוונתם יורדת עליכם אנרגיה יצירתית. זה יכול להיות סבבה בשביל אלה מביניכם שרואים את העתיד שלהם באמנות.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל דגים
התפייסות: צפוי לכם דיבור עם מישהו שאתם לא ממש קרועים עליו. התפייסות איתו יכולה לעשות טוב למקובלות החברתית שלכם ולמדד הפופולאריות.
התנערות: אל תתביישו להתנער ממישהו שכל כך עסוק בעצמו ובבעיות שלו עד שהוא שוכח שגם לכם יש רגשות. שום דבר טוב לא ייצא לכם מהקשר איתו.
סקרנות: אתם קולטים רמזים ממישהו שאתם מסוקרנים לגביו. אז נכון שאתם לא ממש סגורים על הסיפור איתו אבל שווה לכם לנסות. לא ככה ?
עקרונות: אתם נאמנים לעקרונות שקבעתם לעצמכם, גם אם יש מישהו שזה לא מוצא חן בעיניו. הוא יגיד שזה בגלל שבא לכם להיות מיוחדים אבל זה לא צריך להזיז לכם.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!

לשיחה אישית עם מיסטיקנים בכירים חייגו 24 שעות ביממה 03-6145910מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

הורוסקופ לצעירים, תחזית שבועית לצעירים, אסטרולוגיה לצעירים, תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים