ראשי | רפואה משלימה | דיקור קוסמטי

דיקור קוסמטי

דיקור קוסמטי דיקור קוסמטי

שימוש בדיקור מעודד את זרימת הדם לפנים, מה שמוביל לאספקת חמצן מוגברת לתאים. תהליך זה מעודד חידוש תאי עור, ייצור קולגן, הוצאת רעלים והחייאה של עור הפנים.


דיקור קוסמטי הוא אלטרנטיבה טבעית להפיכת הפנים שלנו ליותר חיוניות וזורחות, מתוחות ונקיות ללא הרבה סבל וללא בזבוז מיותר של כסף. הטיפול הינו בטוח ואינו כולל שימוש בתרופות, כימיקלים או ניתוחים מיותרים. הטיפול עצמו מרגיע מאוד וכמעט איננו כרוך בכאב.

טיפול שלם כולל עיסוי פנים להמרצת הדם והאנרגיה, שימוש במסכות פנים טבעיות לחידוש העור, ניקיונו וחיוניותו ומרכז הטיפול הוא הדיקור הנעשה באמצעות מחטי דיקור סטריליות, חד פעמיות ודקות במיוחד.

הדיקור הקוסמטי נמצא בשימוש אלפי שנים. ידוע שכבר בתקופת שושלת סונג בסין העתיקה (960-1279 לספירה) שימש הדיקור הקוסמטי את פילגשיו של הקיסר. השימוש בדיקור באמצעות מחטים עדינות באזור הפנים מעודד את זרימת הדם לאזור, מה שמוביל לאספקת חמצן מוגברת לתאים. תהליך זה מעודד חידוש תאי עור, ייצור קולגן, הוצאת רעלים והחייאה של עור הפנים. בנוסף, התהליך מעודד זרימה מוגברת של צ'י (אנרגיה חיונית) לפנים, מה שתורם להאטת תהליך ההזדקנות, תוך ניצול מרבי של הפוטנציאל הטבעי של העור לחדש את עצמו ולשמור על חיוניותו. הטיפול יעניק לחות לעור מבפנים כלפי חוץ, דבר אשר יגרום לטשטוש קמטים ומילואם באמצעות המאגרים הטבעיים של הגוף. בנוסף לכך, הטיפול תורם למתיחה טבעית של עור הפנים על ידי חיזוק שרירי הפנים, גמישותם ומתיחתם.

התוצאות הצפויות לאחר טיפולי הדיקור קוסמטי הן: שיפור גוון עור הפנים, ייצור לחות פנימית לעור, רעננות בעור הפנים, הרמה ומתיחת עור הפנים, טשטוש קמטים וכתמי שמש, הרמת עפעפיים, הפחתת נפיחות ו"עיגולים שחורים" מתחת לעיניים, כיווץ נקבוביות, טיפול ומניעת אקנה ועוד...

השפעות הטיפול שונות בין המטופלים ומושפעות מגיל, מצב בריאותי ומנטאלי, הרגלי תזונה ותגובה אישית של כל אחד ואחת מהשפעות המחטים. בטיפולים אלו אין מהפך מיידי כמו לאחר ניתוחי הפנים, אך ככל שמתמידים כך ניכרות ההשפעות של הטיפול והמטופל לא רק יראה יותר טוב, אלא גם ירגיש ככה.

שיטת הדיקור הקוסמטי צמחה מתוך הרפואה הסינית העתיקה, שבסיסה לאזן את הגוף והנפש ולהביא את האדם להרמוניה בתוך עצמו ועם סביבתו. לכן, הדיקור הקוסמטי כולל בתוכו גם איזון ברמה הכללית של הגוף. הפנים שלנו הן לא אזור מבודד מהגוף כולו. ישנה השפעה ישירה של התהליכים הפיזיולוגים בגוף על עור הפנים, שרירי הפנים והחצנת החיוניות החוצה. כדי להשיג איזון ישנו שימוש במחטים לאורך הגוף ולא רק בפנים. האיזון מונע תחושת סחרחורות ועייפות בסיום הטיפול ופותר בעיות ברמת הגוף נפש אשר משפיעות על הפנים שלנו.

אז בין אם אתם רוצים להיראות טוב יותר או פשוט להרגיש ככה תנסו את הדיקור הקוסמטי. ובכל מקרה, יופי חיצוני מושפע מיופי פנימי. תהיו מאושרים ושמחים בחלקכם. מיד יראו את זה על הפנים.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

תזונה נכונה, גוף נפש, רפואה סינית, דיקור, דיקור קוסמטי, הרגלי תזונה