ראשי | רפואה משלימה | ההיסטוריה של הרייקי

ההיסטוריה של הרייקי

ההיסטוריה של הרייקי ההיסטוריה של הרייקי

רייקי הינה שיטת טיפול אלטרנטיבית המבוצעת, בין היתר, על ידי מגע. שיטת הרייקי זכתה להתגלות בתחילת המאה ה – 19 ע"י כומר יפני ששמו היה ד"ר אוסוי- מנהל בי"ס נוצרי ביפן.


שיטת הרייקי זכתה להתגלות בתחילת המאה ה – 19 ע"י כומר יפני ששמו היה ד"ר אוסוי. ד"ר אוסוי היה מנהל בי"ס נוצרי ביפן. יום אחד, אחד מתלמידיו שאל אותו מדוע לא שמעו דבר  על שיטות הריפוי של ישו, והאם הוא יהיה מוכן ללמד אותם שיטות ריפוי אלו. ד"ר אוסוי לא ידע לענות על כך, והחליט להתחיל לחפש ולחקור אודות שיטות הריפוי שישו השתמש בהן.

במסגרת מסעותיו, הגיע ד"ר אוסוי לשיקגו בארה"ב, שם קיבל תואר ד"ר לדתות. אך מכיוון שלא מצא תשובות שסיפקו אותו, החליט להמשיך בחיפושיו והגיע להודו, של למד את הכתובים הקדושים ואת שפת הסנסקריט.

ד"ר אוסוי חזר ליפן, והחליט לעלות להר קדוש, הר הקוריאמה שבו יצום במשך 21 יום. הוא נכנס למדיטציה בצום כדי לטהר את גופו ולהיכנס לרמת מודעות גבוהה מאד, כדי שיוכל להבין את הסמלים שמצא בשפת הסנסקריט במסגרת מסעותיו.

ד"ר אוסוי הניח 21 אבנים, כדי לזכור את 21 ימי הצום. בסיום כל יום, היה מסלק אבן אחת. לקראת סיום היום ה – 21, הבחין ד"ר אוסוי באור חזק מאד שהתקרב לעברו ונכנס דרך מרכז המצח שלו (עין III). בהתחלה, חשב ד"ר אוסוי שהוא הולך למות. יחד עם האור שחווה, ראה סמלים שהכיר משפת הסנסקריט, ושהתגלו מול עיניו בצבעי זהב זוהר. כך נולדה שיטת אוסוי לרייקי.

לאחר שקיבל ד"ר אוסוי את ההתגלות הזו, ירד בריצה מהירה מההר. מרוב התלהבות, פצע את בוהן רגלו. מתוך אינסטינקט הוא הניח על הבוהן את ידיו, שהפכו מיד לחמות מאד, והפצע נרפא. לאחר מכן, הגיע למסעדה, וביקש שיגישו לו ארוחה מלאה, למרות שצם במשך 21 יום, אך הוא אכל את הארוחה מבלי שחש כל הרגשת אי – נוחות. המלצרית שהגישה לו את הארוחה סבלה מכאב שיניים חזק, ולאחר שד"ר אוסוי הניח את ידיו על שני צדי פניה של המלצרית, חלף לה הכאב.

כאשר חזר למנזר, נאמר לו שראש המנזר מרותק למיטתו בשל התקף של דלקת פרקים. ד"ר אוסוי עשה לו טיפולים וראש המנזר החלים ממחלתו.
לאחר מכן, התחיל ד"ר אוסוי לטפל באנשים ונוכח שהאנשים מחלימים ממחלותיהם.

במשך הזמן, פגש אדם בשם היאשי, שהיה ממשיך דרכו של ד"ר אוסוי, וקיבל את תואר המאסטר לרייקי הראשון.

גם היאשי טיפל באנשים. במשך הזמן, הגיעה אליו אישה, גב' טקאטה, שהייתה חולה מאד. הייתה לה בעיה בשלפוחית השתן, דלקת בתוספתן וגידול ואבנים בכיס המרה. היא הייתה אמורה לעבור כמה ניתוחים, אך בלילה שלפני הניתוח הראשון וגם על גבי שולחן הניתוחים, שמעה קול שאמר לה שלא תעבור את הניתוח, כי הניתוח אינו נחוץ. גב' טקאטה שאלה את המנתח אם יש שיטת ריפוי אחרת חוץ מהניתוח. המנתח המליץ לה על המרפאה של היאשי.

מהר מאד הגיעה למרפאה של היאשי ביפן, ולאחר 4 חודשי טיפול בה, החלימה לחלוטין בגופה, בנפשה וברוחה, ואף החלה ללמוד רייקי, והייתה למאסטר. אח"כ עזבה את יפן וחזרה להוואי, שם הדריכה תלמידים ופתחה מרפאות. גב' טקאטה לימדה מאסטרים לרייקי, וכך התפתחה שיטת הרייקי בכל העולם.

עקרונות הרייקי:

* רק היום אברך ואודה על כל מה שיש לי.

* רק היום לא אכעס.

* רק היום לא אדאג.

* רק היום אבצע את עבודתי ביושר.

* רק היום אנהג בנדיבות ובנימוס כלפי שכניי וכלפי כל יצור חי.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על יפעת זולר.

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285800 שלוחה 295מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

רפואה משלימה, רייקי, ההיסטוריה של הרייקי, טיפול טבעי, שיטת ריפוי, שיטת הרייקי, יפעת זולר