ראשי | רפואה משלימה | מדע החיים - איורוודה

מדע החיים - איורוודה

מדע החיים - איורוודה מדע החיים - איורוודה

האיורוודה הינה מערכת ריפוי טבעית והוליסטית המסבירה כיצד המקרוקוסמוס משקף את המיקרוקוסמוס ובאיזה אופנים הם משפיעים ומקרינים אחד על השני


איורוודה, שיטת ריפוי טבעית, הוליסטית ומדעית מהעתיקות על פני האדמה. ידע עצום זה התקבל בהודו לפני אלפי שנים על ידי ה"רישים" (רואי התבונה) אשר עסקו במדיטציות עמוקות. כיום אנו עדים לשפע של עדויות היסטוריות המתארות תהליכי מניעה וריפוי של מחלות בשיטת האיורוודה. ידע עצום זה הועבר במהלך אלפי שנים כתורה שבעל פה מדור לדור, ממורה לתלמיד, בצורת שירה ופולקלור. בזמננו אנו אמנות ריפוי מסורתית זו נגישה ומובאת דרך טקסטים קלאסיים שונים הכתובים בסנסקריט.

המילה איורוודה מורכבת משתי הברות שורש בסנסקריט:
איור = חיים
וודה = מדע
ומשמעותה "מדע החיים"

מדע וידע ריפויי זה מסביר כיצד לקיים אורח חיים השומר על בריאות, חיזוק מערכת חיסונית פסיכו-פיזית, מניעה וריפוי מחלות, אריכות חיים בשמחה ובבריאות מלאה.

האיורוודה הינה מערכת ריפוי טבעית והוליסטית המסבירה כיצד המקרוקוסמוס (היקום) משקף את המיקרוקוסמוס (כל היצורים החיים) ובאיזה אופנים הם משפיעים ומקרינים אחד על השני. ההתייחסות לאדם היא כמכלול של גוף- נפש - תודעה וקיים הסבר מדעי ומפורט על כך שמחלה בהגדרתה הינה תוצאה של דיסהרמוניה (חוסר איזון במכלול זה) ואילו בריאות הינה תוצאה של איזון והרמוניה בין כל אלה.

האיורוודה מסבירה לנו על האופן בו נוצרת דיסהרמוניה וכיצד להשיב את האיזון שהופר. בכדי לשמור על איזון ובריאות משתמשת האיורוודה בשיטות טבעיות כגון תזונה, אורח חיים בריא, צמחי מרפא, שמנים ארומתיים, עיסוי בשמנים וכמו כן בשיטות פסיכולוגיות / רוחניות כמו ריפוי באבנים, ריפוי דרך צלילים ראשוניים, יוגה, תרגולי נשימה (פראנהיאמה) ומדיטציה.

תורת האיורוודה מפרטת כיצד מחשבות ורגשות משפיעים ישירות על הפיזיולוגיה של האדם וכיצד איכויות ורמות שונות של אנרגיה במערכות ובאיברים הפנימיים בגוף משפיעות ומשנות את מצב התודעה וחוויות הנפש. רפואת גוף-נפש זו מסבירה ומפרטת את הקשר בין כל המערכות ומציעה דרכים טבעיות לטפל בהן באמצעות ידע פשוט ושימושי לכל אדם וכן ידע קליני מפורט לרופאים, מרפאים ומטפלים מקצועיים.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על סוורופ ורמה.

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285800 שלוחה 383מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

אורח חיים בריא, תזונה נכונה, צמחי מרפא, איורוודה, מערכת ריפוי טבעית, עיסוי בשמנים, סוורופ ורמה