ראשי | רפואה משלימה | שיטת המסע

שיטת המסע

שיטת המסע שיטת המסע

המסע לוקח אותנו פנימה אל עצמנו למחוזות שלא היינו מודעים או ערים להם ומשחרר כאבים ישנים וחבויים. אותם כאבים, זיכרונות, טראומות, נאגרים בתאי הגוף ויוצרים חסימות אנרגטיות המשפיעות על הגוף הרגשי והפיסי


מה הוא המסע?
המסע היא שיטת טיפול שפיתחה ברנדון בייס, לריפוי טבעי. המסע מאפשר בדרך פשוטה להתעורר אל היכולת האינסופית שבנו, מאפשר להשתחרר מחסימות רגשיות וממחלות כרוניות. התבוננות מודעת, מפוכחת, כנה עוזרת מאוד בתהליכי ריפוי שונים.

המסע לוקח אותנו פנימה אל עצמנו למחוזות שלא היינו מודעים או ערים להם ומשחרר כאבים ישנים וחבויים. אותם כאבים, זיכרונות, טראומות, נאגרים בתאי הגוף ויוצרים חסימות אנרגטיות המשפיעות על הגוף הרגשי והפיסי. חסימות אלה מובילות למחלות פיסיות ורגשיות כאחד.

היכולת שלנו להגיע אל אותם זיכרונות חבויים לנקותם ולשחררם מביאה לריפוי ברמה הפיסית והרגשית.

מתוך הספר "המסע" של ברנדון בייס:
"בתוך כל אחד מאיתנו טמון פוטנציאל כביר הקורא לנו להיפתח אל החדווה, התבונה, החירות והאהבה שבתוכנו. נוכחות זו קוראת לכם לשוב הביתה ברגע זה ממש, כמהה להוציא אתכם לחופשי. גם אם הבעיה עמוקה מאוד, גם אם נאבקתם בה רבות, עדין קיימת עבורכם האפשרות להשתחרר, להחלים ולהפוך לאדם שלם, בריא וחופשי."

רק כאשר אנחנו מבינים מהו השיעור שהמחלה או החסימה הפיזית באו ללמד אותנו, ומשחררים את הנושאים הרגשיים שנאגרו בתאי הגוף - אז, ורק אז, מתאפשרת החלמה אמיתית בכל הרמות: הפיזית, הרגשית והרוחנית. רק כך אנחנו מאפשרים לגוף לרפא את עצמו באופן טבעי."

באופן אישי, על עצמי ועל מטופלים רבים מאוד שליוויתי, אני מרגישה בדיוק כך! הריפוי לו אני עדה הוא מרגש, מרטיט ומעצים. היכולת לצפות במופלאות ובגאונות הגוף לרפא את עצמו היא זכות גדולה ביותר ואני מוקירה על כך תודה גדולה.

איך זה מתרחש?
כשאדם מגיעה עם בקשה/כמיהה/תפילה לריפוי מסוים אנו חושפים יחד את היסטוריית הבעיה ויכולת ההתמודדות שהיתה עד כה, חושפים את הכוחות והיכולות להתמודדות. תהליך המסע מוביל בעדינות אל מקור הבעיה. אל השורש.

עולה זיכרון מסוים הקשור לבעיה - וכאן חשוב להבהיר: יכול לעלות זיכרון שכלל לא נמצא במודע אך זכור בתאים! יכול לעלות זיכרון שכלל לא נראה לנו (ל - mind שלנו) קשור או הגיוני!

אנחנו לא מתווכחים עם מה שעולה משתי סיבות:
1. הגוף לעולם ייקח אותנו רק עד היכן שאנחנו יכולים להכיל.
2. אם משהו עולה זה כנראה זמין לריפוי. הגוף יודע. ההזמנה היא לסמוך על מה שהגוף מגלה לנו.

המשך התהליך הוא שאני עוזרת לך לפנות את הכאב הקשור לזיכרון שעלה. באופן מוגן ונתמך מתאפשר לומר את כל מה שלא ניתן היה לומר אז ועד כה. מתרחש תהליך פינוי וניקוי של כל מה שלא תומך בך עוד. מתנקות אמונות ישנות ומגבילות, משתחררים רגשות קשים ושליליים.

סופו של התהליך הוא סליחה גדולה, עמוקה, ממעמקי הגוף, ממרחב התבונה האינסופית.
הסליחה מרפאה. משחררת מכאב, ממירמור, מרעלים.

באופן פיזי ברגע שהתא משתחרר מהזיכרון הכואב, המגביל, הוא משכפל עצמו כבר נקי וכך למעשה מתחרש הריפוי. הכאב מפסיק להתגלגל הלאה.

מניסיוני (מאות של מסעות), התהליך משחרר ברמה כל כך עמוקה, אנשים חווים תחושת חזרה לחיים, או בכלל חוויית חיים חדשה.הניצוץ חוזר להאיר בעיניים, מתחברים חזרה לרכות, לשמחה לאהבה.

מהות הריפוי היא חמלה - סליחה - הכרת תודה.

ואני יודעת לקחת אותך לשם. אני יודעת לעזור לגוף שלך לרפא את עצמו!

ליצירת קשר ופרטים נוספים על תמי דגים.

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285800 שלוחה 405מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

רפואה משלימה, טיפול טבעי, שיטת המסע, חסימות אנרגטיות, המסע, תמי דגים