ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ לנוער | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 07.07.2013 - 30.06.2013

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 07.07.2013 - 30.06.2013

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...


תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 30.06.2013-07.07.2013

הורוסקופ מזל טלה
הקטעים הרומנטיים ממשיכים לתפוס גובה גם אם פה ושם יש מישהו שתופס עליכם קנאה וכל זה. אל תיקחו ללב את מי שלא מפרגן לכם. כמו שזה נראה, אז המון אנשים אוהבים אתכם בזכות אנרגיה של אקשן שתמיד הולכת איתכם, בגלל שככה אתם מגשימים את הפנטזיות גם עבורם. יש מצב שהראש שלכם מתלבט בין פרשייה רומנטית עם מישהו פופולארי, לבין פרשייה אחרת שהלב שלכם דלוק עליה. אך אחד לא יכול לייעץ לכם בקטע הזה.
אקשן: אתם נשלטים על-ידי כוכב ששמו מארס הקרוי על שמו של אל המלחמה הרומי, ומבטא אנרגיה, אומץ לב, ראשוניות, יושר ופתיחות. כל מה שמזכיר אקשן, רק מגביר את סקרנותכם והתלהבותכם. בליינד-דייטים מסעירים ומעוררים אתכם, ולכן ממש תפורים עליכם.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל שור
חיזור מוטרף מביא לכם ריגוש ומחשבות שלא מהעולם הזה. מצד אחד אתם יודעים שהרבה זמן חלמתם על זה, אבל מצד שני אתם פוחדים מפדיחות. אתם הולכים על קטעים חברתיים שיכולים להביא לכם מקובלות ענקית. הכוכבים שלכם מעודדים אתכם ליחצן את עצמכם, בעיקר בקטעים שבין בנים לבנות. אין לכם מה להתרגש ממישהו שמקנא ורוצה להתחרות בכם. הכול יסתדר לכם בסבבה כל עוד לא תחשבו שמישהו יכול לנצח אתכם.
יצירתיות: אתם נשלטים על ידי כוכב ששמו ונוס הקרוי על שמה של אלת היופי והאהבה - המקרין חום, ידידות, ויצירתיות. סבלנותכם ושלוותכם מאפשרות לכם לבחון כל קשר רומנטי לעומקו, כדי שלא תצטרכו להתאכזב. תמיד הולכים על בטוח.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל תאומים
אתם תופסים השבוע אחלה אנרגיות של יופי ושל אהבה, שזה אומר שאתם הולכים להשקיע ב- לוק שלכם ובדברים שתלויים אצלכם על קולבים. יש מצב שקצת נשבר לכם ממשהו שהתעסקתם איתו בשעות הפנאי, ואתם רוצים לנסות משהו אחר. הכי טוב בשבילכם זה ללכת על קטע שקשור לתקשורת... מישהו מחזר אחריכם בטירוף. סבבה, שום דבר לא בורח. תנו לו להתבשל קצת במחשבות עליכם. אם אפשר אז גם עם קצת געגועים. לא ככה ?
קסם: אתם נשלטים על ידי כוכב ששמו מרקורי הקרוי על שמו של שליח האלים, המייצג אינטליגנציה, קלילות, חוש הומור, קסם אישי וחוסר מנוחה. רק עם מחזר פתוח ונועז תצליחו לשדר על גל אחד, מה שמכניס לתמונה את האריות, הקשתים והטלאים.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל סרטן
אתם די מבולבלים בין מה שהלב מרגיש, לבין מה שהשכל וההיגיון אומרים לכם. עושה רושם שכל אחד מהם מושך לכיוון אחר. נורא בא לכם לתפוס ראש עם מישהו קורע, רק שמצד שני זה נראה לכם קצת יותר מדי הזוי. הכול תלוי בדימוי העצמי שיש לכם על עצמכם. הירח ששולט במזל סרטן עולה עכשיו על קטע עם אנרגיות מוטרפות, שזה מה שמביא לכם מזל ענק בכל רעיון מקורי שקופץ לכם לראש.
רגישות: אתם נשלטים על ידי הירח המסמל רגישות, אינטואיציה, ביישנות, ביתיות, שורשים, רגישות, רגשנות ומשפחתיות. אתם רומנטיים, מושכים ורגישים, אבל בדיוק זו הסיבה לכך שאתם זקוקים לבן זוג יציב, רציני ונאמן.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל אריה
השבוע באות לכם אנרגיות ביתיות ומשפחתיות שמביאות לכם המון ריגושים ופינוקים. אתם מתחילים להתרגש מדברים שעד לא מזמן לא ידעתם שהם קיימים. אתם מצליחים בזכות עצמכם אבל גם בזכות מישהו שתמיד נמצא שם בשבילכם. עושה רושם שהעצות שלו ממש תורמות לכם. לא ככה ? האנרגיות של השמש מעלות אתכם על גל של ביטחון עצמי. זה גם אחלה טיימינג בשביל לחזר אחרי מישהו שפעם לא ממש הסתדרתם איתו.
מנהיגות: אתם נשלטים על ידי השמש המשדרת אצילות, מנהיגות, עוצמה, שפע, כריזמה, דרמטיות, מלכותיות וכבוד. אתם לא מתחשבים במוסכמות, משום שאתם חייבים להוכיח את יכולתכם הגבוהה. המזל שממש מתלבש עליכם הוא דלי.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל בתולה
יש לכם המון חברים שאוהבים אתכם ומוכנים להשקיע בשביל שתהיו מבסוטים. יחס גורר יחס ויוצא מזה שכולם מרוצים. גם אתם וגם הם. במפות האסטרולוגיות כתוב שאתם יודעים לתמוך, לפרגן ולעודד ויש לכם עוד המון תכונות טובות שיקפיצו את הפופולאריות החברתית שלכם. צפויה לכם נסיעה בחברת מישהו שהלב שלכם נמשך אליו. במקום לשגע את עצמכם במחשבות על 'מה הוא מרגיש כלפיכם', כדאי שתשאלו אותו.
שלמות: אתם נשלטים על ידי כוכב ששמו מרקורי הקרוי על שמו של שליח האלים, המייצג אינטליגנציה, קלילות, חוש הומור, קסם אישי וחוסר מנוחה. גם באהבה אתם שואפים לשלמות, וזה אומר שמי שרוצה לכבוש את ליבכם, צריך להתחיל להתאמן בלהיפטר ממגרעותיו.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל מאזניים
מישהו שכמעט נשברתם ממנו אומר משהו שגורם לכם להידלק עליו שוב. סבבה, רק שעכשיו אתם צריכים לקחת את זה בכיוון רומנטי. לא פחות. רומן מטריף עוזר לכם להתגבר על בלגאן שהיה לכם עם מישהו שלא ראוי לכם. בטח למדתם מזה משהו שיעזור לכם בקטע החדש. חבר שזקוק לעצות שלכם בא בשביל להתייעץ איתכם על מישהו שהוא דלוק עליו. אתם תהיו שותפים להצלחות שלו בסיפור הזה.
ידידות: אתם נשלטים על ידי כוכב ששמו ונוס הקרוי על שמה של אלת היופי והאהבה - המקרין חום, ידידות, ויצירתיות. לא פלא שכולם רוצים לחזר אחריכם, איפה עוד הם ימצאו בני זוג זורמים וחברותיים כמוכם?
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל עקרב
הולכת להתגשם לכם הבטחה שקשורה בבילוי סטייליסטי או בטיול מדהים. מישהו מקובל ופופולארי חושב עליכם כשהוא מתכנן את הבילויים שלו. לאט אבל בטוח נוצר קשר ביניכם לבין מישהו שמתגורר במחשבות שלכם. הכוכבים שלכם רומזים שעוד מעט הוא יעבור להתגורר גם בלב שלכם. צפויים לכם קטעים חלומיים עם מחזרים בסטייל מקורי. משתפרים היחסים שלכם עם מישהו שחתול שחור עבר ביניכם. מישהו שנפרדתם ממנו שב וחוזר אליכם.
מסתוריות: אתם נשלטים על ידי כוכב ששמו פלוטו הקרוי על שמו של אל מסתורי ומסמל התחדשות, כוח, חוכמה ורומנטיקה. בשבילכם הרומנטיקה היא אקשן ולא בלבולי מוח. ככל שהעניין מסתורי יותר, כך אתם מתרגשים יותר.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל קשת
כדאי לכם לדעת שהאסטרולוגיה אומרת שכל מי שמחפש לעצמו בני זוג מהממים, פתוחים, הרפתקניים וסוערים – כדאי שירוץ ישר אליכם. הקטעים הרומנטיים ימשיכו להמריא כל עוד תמשיכו להזרים לתוכם אנרגיה של ריגושים, ותוכיחו לצד השני שאין-אין עליכם. אתם ממשיכים להגשים את החלומות שלכם בחברת מישהו שכולם קרועים עליו, ומצליחים לתפוס מקום מדהים בראש פירמידת האהבה.
פתיחות: אתם נשלטים על ידי כוכב ששמו יופיטר הקרוי על שמו של אל השמיים ומקרין עצמאות, חופש, מרחבים, ידע והשכלה. אתם רומנטיים, נדיבים ופתוחים – אבל לא ממש קרועים על התחייבויות כובלות מדי.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל גדי
מישהו עם ניסיון מצליח לעזור לכם בקטע רומנטי עם מישהו אחר שאתם קרועים עליו. עכשיו הכול תלוי בכם ובדרך שתחליטו ללכת בה. מישהו שנורא רציתם לפגוש, נופל עליכם ברגע הכי מושלם והכי מדהים. כדאי שישר תנצלו לטובתכם את הטיימינג המפתיע שנכנסתם לתוכו.
צפוי לכם שבוע אופנתי ובני המין השני נטרפים על ההופעה הקולית שלכם, ואפילו על הסטייל הייחודי שאופייני לסגנון הלבוש שלכם.
יציבות: אתם נשלטים על ידי כוכב ששמו סטורן המסמל שאפתנות, עוצמה, הישגיות, שמרנות, יציבות ונאמנות. אתם רציניים, שקולים, עקביים ונאמנים שנמנעים מלהיכנס להרפתקאות רומנטיות שאין בהן תכל'ס.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל דלי
אל תתנו לאף אחד מבחוץ להתערב לכם בקטעים הממש אישיים ואינטימיים שלכם. אם יש משהו שמביך אתכם, תתייעצו עם ההורים שלכם. יש מצב שאתם הולכים על מהפך מהמם ב- לוק שלכם. השדרוג גורם לכולם להישאר עם פה פעור ואתם מרגישים בשמיים. מגיעות אליכם ידיעות משמחות על מישהו שיש לכם קשר רומנטי איתו, או שאתם רוצים איתו קשר כזה. עכשיו יהיה לכם יותר קל לקבל החלטות.
מקוריות: אתם נשלטים על ידי כוכב ששמו אוראנוס המאופיין במקוריות, תבונה, שנינות, אינטליגנציה גבוהה, חזון וברק. אתם תשמחו להתנסות בפגישה עיוורת ותמיד תחפשו את הלא שגרתי. קליק מהמם במיוחד צפוי לכם עם האריות.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל דגים
כוכב שקוראים לו נפטון מביא לכם אנרגיה רומנטית שמוציאה אתכם לבילוי מטריף עם מישהו שעד לא מזמן יכולתם רק לחלום עליו. בשורה שזורמת אליכם ממקום רחוק עושה מהפך במחשבות שלכם. יש מצב שאתם מתחילים להתקרב למישהו שכבר היה לכם קטע רומנטי איתו. בילויים במקומות מופלאים מביאים לכם אהבה שעדיין לא הייתה לכם כזו. זה ממש סבבה רק כדאי שתזכרו שיש לכם נטייה להיסחף ברגשותיכם.
אהבה: אתם נשלטים על ידי כוכב ששמו נפטון הקרוי על שמו של אל הים, ומקרין -רגשנות, יצירתיות, מופנמות, דמיון ואהבה. באהבה ובזוגיות אין אין עליכם. צפויים לכם קטעים רומנטיים מדהימים עם ילידי מזלות האדמה: שור, גדי ובתולה.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!

 

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

הורוסקופ שבועי לצעירים, הורוסוקפ נוער, אסטרולוגיה לצעירים, תחזית שבועית