ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ לנוער | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 06.04.2014 - 30.03.2014

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 06.04.2014 - 30.03.2014

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...


תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 30.03.2014-06.04.2014

הורוסקופ מזל טלה
מטריף: מישהו מטריף שהייתם בטוחים שהוא לא סופר אתכם ממטר, משגר אליכם רמזים משמעותיים. אל תשאירו אותו עם יותר מדי סימני שאלה.
פרשיות: התלחשויות בקטע הרומנטי עלולות להגיע אל האוזניים הלא נכונות. הפרשיות האלו יצליחו לכם יותר אם תסמכו רק על עצמכם ולא על אחרים.
הזדמנויות: לכל הטלאים שממש עכשיו נפרדו ממישהו, צפויים אחלה קטעים עם הזדמנויות הרבה יותר טובות מהקטע הקודם. מה שהיה, היה – צאו מזה.
התאמות: אתם שייכים ליסוד האש יחד עם האריות והקשתים. המזלות שיתאימו לכם כבני זוג הם מאזניים, תאומים ודלי. בעיקר כדאי לכם להתייחס למאזניים.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל שור
סטייל: צפויה הצלחה ענקית לקטעים שאתם עושים יחד עם חברים. גם אם נדמה לכם שאלה סתם קטעים, עדיין אתם תורמים להם סטייל מקורי.
אקשן: מסיבה שהייתה צריכה להתקיים אצל מישהו שאתם מכירים, משנה כיוון ועוזרת לכם להפוך לכוכבי הערב. מצד שני, כדאי לכם להתרחק ממבטי קנאה.
רעיונות: הימים רביעי וחמישי מושלמים בשביל לתת צ'אנס לרעיונות הכי מוטרפים שלכם. אל תעשו חשבון לאף אחד.
שידוכים: אתם שייכים ליסוד האדמה יחד עם הבתולות והגדיים. המזלות שיתאימו לכם כבני זוג הם סרטן, דגים ועקרב. בעיקר כדאי לכם להתייחס לעקרבים.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל תאומים
בלגאנים: מישהו שפעם הייתם דלוקים עליו, דופק כל מיני בלגאנים שגורמים לכם לנפנף אותו. מבול העצות שנוחת עליכם עלול להסתיר מכם מחזר חדש ושווה.
שינויים: נסיעה מוטרפת מכניסה מחזרים חדשים לחיים שלכם. ייתכנו שינויים גדולים בתוכניות שלכם בגלל הצעות מפתיעות ושוות. תנו לזה צ'אנס.
מרחקים: אתם כבר לא כל כך סגורים על מישהו שרק לפני זמן לא רב רציתם קשר איתו. צפויים לכם קטעים רומנטיים עם מישהו שחזר ממרחקים.
יחסים: אתם שייכים ליסוד האוויר יחד עם המאזניים והדליים. המזלות שיתאימו לכם כבני זוג הם טלה, אריה וקשת. בעיקר כדאי לכם להתייחס לקשתים.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל סרטן
פגישות: צפויה לכם פגישה חלומית שקשורה ללהקה או לרעיון של גיבוש קבוצה איכותית. מהקטע הזה יכול להתפתח קשר מדליק ומפתיע.
זהירות: כדאי לכם להיזהר מפליטות פה שקשורות למישהו רגיש שממש קרוע עליכם. כל שטות קטנה עלולה להעליב אותו, אתם יודעים.
רגישות: אתם עולים על תכונה מסתורית וקולטים מחשבות עוד לפני שנאמרו. הכישרון הזה יעזור לכם לחשוף כל מיני אנשים צבועים או דו-פרצופיים.
מזלות: אתם שייכים ליסוד המים יחד עם העקרבים והדגים. המזלות שיתאימו לכם כבני זוג הם גדי, בתולה ושור. בעיקר כדאי לכם להתייחס לגדיים.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל אריה
נחמדות: אתם יותר מדי נחמדים כלפי ההתנהגות הלא-יציבה של מישהו שאתם קרועים עליו. כדאי שתעשו איתו דיבור נוקב וכמה שיותר מהר.
נומרולוגיה: המספר 8 שולט עכשיו בחיים שלכם ומביא לכם קטעים עם אנשים שצירוף אותיות שמם או ספרות תאריך לידתם, מסתכם במספר הזה.
חפירות: אל תחפרו יותר מדי בשביל לבחון את הכוונות של מישהו שמחזר אחריכם. מותר לכם להאמין למילים הכנות שהוא אומר לכם.
יסודות: אתם שייכים ליסוד האש יחד עם הטלאים והקשתים. המזלות שיתאימו לכם כבני זוג הם מאזניים, תאומים ודלי. בעיקר כדאי לכם להתייחס לדליים.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל בתולה
ספונטאניות: הקטעים הרומנטיים שלכם יכולים להפוך להרבה יותר מטריפים ומוטרפים אם תסכימו [וגם הצד השני] לזרום עם טבעיות וספונטאניות ללא מלאכותיות.
חיוכים: נופלת עליכם תקופה שתביא לכם המון סיבות לחייך. אל תהססו לתת צ'אנס לשידוכים והכרויות, גם אם הם לא ממש בסטייל שלכם.
שווה: מישהו שווה ופופולארי עושה לכם כבוד גדול שבזכותו אתם מצליחים להתקבל לכל מיני מקומות שווים ויוקרתיים. טיולים ונסיעות עושים לכם את זה.
קשרים: אתם שייכים ליסוד האדמה יחד עם הגדיים והשוורים. המזלות שיתאימו לכם כבני זוג הם עקרב, סרטן ודגים. בעיקר כדאי לכם להתייחס לדגים
.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל מאזניים
זורמים: קטעים חברתיים שפעם לא ממש התחברתם אליהם, זורמים עכשיו בדרך שונה מזו שהכרתם. הגישה המקורית משפרת מאוד את המקובלות החברתית שלכם.
מתאחדים: אתם מתחילים להתיידד עם מישהו שעד עכשיו לא ממש הסתדרתם איתו. יכול להיות שבלגאן משותף גרם לשניכם להתאחד.
גורל: צפוי לכם שבוע מלא וגדוש בצירופי מקרים מדליקים. אנשים שהייתם בטוחים שנעלמו לכם, יופיעו פתאום ויגרמו לשינוי משמח בתוכניות שלכם.
מחזרים: אתם שייכים ליסוד האוויר יחד עם התאומים והדליים. המזלות שיתאימו לכם כבני זוג הם טלה, אריה וקשת. בעיקר כדאי לכם להתייחס לטלאים.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל עקרב
קסם: כדאי שתנצלו את הקסם האישי שלכם בשביל להשפיע על מישהו שלא חי בשלום עם עצמו. תביאו לו מצב רוח טוב. למה אתם מחכים?
מחשבות: הרגשות והמחשבות ישחקו תפקיד חשוב בסיפור הרומנטי, ובגלל זה אסור שתוותרו על דיבורים בארבע עיניים. מישהו חושף רגשות ברגע הכי לא צפוי.
סגנון: יש מצב שסיפור רומנטי שכבר יצא לו להמריא ולנחות, יחזור על עצמו. רק שתדעו שזה קשור לסגנון החיים של הצד השני שמתקשה לשמור על יציבות.
פרטנרים: אתם שייכים ליסוד המים יחד עם הסרטנים והדגים. המזלות שיתאימו לכם כבני זוג הם גדי, שור ובתולה. בעיקר כדאי לכם להתייחס לשוורים.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל קשת
חשיפה: פרשייה רומנטית עלולה לבלבל אתכם בגלל שאתם פוחדים מחשיפת רגשות, אבל רוצים לתת משמעות ברורה יותר לקשר מעורפל.
התעוורות: שיחה מלב אל לב תעורר אהבה שנתקעה. מישהו צריך זמן בשביל להסביר לעצמו מה בדיוק הוא מרגיש כלפיכם. סבבה. תנו לו זמן.
סודות: החברים שלכם ישמרו על הסודות שלכם ויעזרו לכם להיפטר מדאגות ופחדים. הם ישכנעו אתכם לבחור בדרך בטוחה ולא לקחת סיכונים מוטרפים.
התאמות: אתם שייכים ליסוד האש יחד עם האריות והטלאים. המזלות שיתאימו לכם כבני זוג הם מאזניים, תאומים ודלי. בעיקר כדאי לכם להתייחס לתאומים.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל גדי
החלטיות: הקסם האישי שלכם מביא לכם חברים ומקובלות חברתית, אבל מעצבן את אלה שאוהבים להתנשא על פני אחרים. אל תעשו להם חשבון.
צחוקים: כל מיני דאחקות שבהתחלה היה נדמה לכם כאילו מישהו יורד עליכם, משנים כיוון והופכים לקטעים רומנטיים. הביטחון העצמי שלכם במגמת עלייה.
תפילות: יש מצב לבשורה מטריפה שהתפללתם בשבילה, אבל אין סיבה להגיב עליה כל עוד אינכם שומעים את הדברים ממישהו שאתם דלוקים עליו.
יחסים: אתם שייכים ליסוד האדמה יחד עם השוורים והבתולות. המזלות שיתאימו לכם כבני זוג הם עקרב, סרטן ודגים. בעיקר כדאי לכם להתייחס לסרטנים.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל דלי
רוחניות: צפויים לכם רגעים רוחניים בחברת מחזרים פתוחים בראש טוב. מצד שני, כדאי שתדעו שהם ממש לא אוהבים לוותר על החופש האישי שלהם.
מסתורין: קטע מסתורי שממש לא בא לכם לדבר עליו, עלול לעצבן מישהו שיש לכם תוכניות לגביו. לא נורא, אתם לא חייבים לספר לו הכול.
טיימינג: הימים שני ורביעי הם אחלה טיימינג בשביל לתת הצעת חברות או רמז בכיוון הזה. סבבה, אבל מה שהכי חשוב זה להתגבר על מחסומי הבושה.
מזלות: אתם שייכים ליסוד האוויר יחד עם התאומים והמאזניים. המזלות שיתאימו לכם כבני זוג הם טלה, קשת ואריה. בעיקר כדאי לכם להתייחס לאריות.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל דגים
הפתעות: דווקא מישהו שלא חשבתם בכיוון שלו, מופיע כאילו משומקום. צפויה לכם התלבטות בינו לבין מישהו אחר שאתם חושבים עליו.
לוק: האהבה והחברות עושות טוב ל - לוק ולהופעה שלכם. צפויה לכם פרשיה יפה ועדינה עם מישהו שסיים להתלבט והחליט להעדיף אתכם על פני מישהו אחר.
תחביבים: קטע יצירתי שכמעט פספסתם אותו, פותח בפניכם עולם חדש של תחביבים אמנותיים. כדאי לכם לתת צ'אנס לדברים שלא הכרתם.
יסודות: אתם שייכים ליסוד המים יחד עם הסרטנים והעקרבים. המזלות שיתאימו לכם כבני זוג הם שור, בתולה וגדי. בעיקר כדאי לכם להתייחס לבתולות.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

הורוסקופ לצעירים, הורוסקופ שבועי לצעירים, תחזית שבועית, הורוסקופ שבועי