ראשי | אסטרולוגיה | הורוסקופ לנוער | תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 20.04.2014 - 13.04.2014

תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 20.04.2014 - 13.04.2014

הורוסקופ לצעירים - על כל מה שחשוב בחיים: הורוסקופ אהבה, הורוסקופ ללימודים, מה יהיה עם ההורים, המורים ועם הבנים/בנות...


תחזית שבועית: הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים 13.04.2014-20.04.2014

הורוסקופ מזל טלה
פנטזיות: יש מצב שאתם מפנטזים על אקשן רומנטי שממבט ראשון נראה קצת הזוי. אירוע חברתי שמתקיים השבוע, מביא לכם מצב בו חלומות מתגשמים.
כיף: הכי כיף לכם עם מחזר שתמיד מצליח לשעשע אתכם. אם ריגושים בראש שלכם, כדאי שתתנו כיוון רומנטי לקטע הזה.
הופעה: הלוק שלכם הולך להיות משו-משו, אפילו יותר ממה שתמיד. כדאי שתחשבו פעמיים עוד לפני שאתם עושים מהפך במראה הטבעי שלכם.
הצלחות: אתם הולכים בגדול ומצליחים בקטעים שאחרים נכשלו בהם. במקביל, כדאי שתיקחו הרבה אוויר בשביל שלא יישבר לכם באמצע. סבלנות, נכון.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל שור
מזלות: הנומרולוגיה מספרת לכם שאתם הולכים להיות בראש אחד עם אנשים ומקומות הקשורים במספר 6, כמו גם עם אלה שנולדו במזלות דגים, מאזניים ודלי.
התמקדות: מה שהכי חשוב לכם בקטעים שבין בנים לבנות זה ההגינות והיושר של הצד השני. אתם מוכנים לוותר בהמון דברים, אבל לא בקטע הזה.
הוכחות: מישהו מספר לכולם שהוא ממש מבסוט מזה שאתם מחבבים אותו. אם מה שקורה לו ברגש זה כמו הדיבורים שלו, כדאי שגם יתחיל להוכיח.
עיצוב: הלימודים זורמים לכם בכיף ועושה רושם שאתם, אפילו, נהנים. את החוגים כדאי לכם לחבר למשהו שקשור בעיצוב, פיסול או ציור וכאלה.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל תאומים
נתינה: עזרה שאתם נותנים למישהו שזקוק לכם תביא לכם אהבה גדולה. כל מה שתתנו עכשיו לאחרים, יחזור אליכם בגדול ובענק.
לחוצים: יש מצב שאתם קצת לחוצים בגלל מישהו שאולי פגעתם לו ברגשות. אם זה מה שנדמה לכם, תחשבו על משהו בשביל לפצות אותו.
טיפים: אתם זורקים למישהו טיפ שעוזר לו לסדר את המחשבות המוזרות שחירפנו אותו. אחרי שהכול ייגמר בשלום, צפוי לכם איתו בילוי משותף.
כיוונים: אתם תופסים מקום מרכזי בחיים של הכיתה ואם אתם יודעים מה טוב בשבילכם, לכו על כיוונים שקשורים בתקשורת או בכתיבה יוצרת.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל סרטן
כוכבים: מישהו שדלוק עליכם מוכן לקבל אתכם יחד עם הקטעים הכי מוטרפים שלכם. הכוכבים אומרים שזה מישהו שאפשר לדבר איתו על הכול.
הזדמנות: אתם מחפשים הזדמנות בשביל פגישה או דיבור עם מישהו שאתם דלוקים עליו. תזכרו כל הזמן שאתם עושים את זה עם הלב, לא עם הראש.
מחמאות: צפוי לכם שאפו גדול ממישהו שלא נוהג לחלק מחמאות. בהתחלה אתם מבולבלים מזה, אבל בהמשך זה עושה טוב לדימוי העצמי שלכם.
ציונים: אין לכם בעיה להשקיע ולהוציא אחלה ציונים. אולי זה יפתיע אתכם, אבל הזיכרון המדהים שלכם יכול ללכת טוב עם מתמטיקה וכאלה. כן, אתם.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל אריה
קרועים: אל תוותרו על פרשיה רומנטית עם מישהו שאתם קרועים עליו, אבל אם אתם לא עושים כלום, אל תצפו שהוא ינחש את מה שבראש שלכם.
עצות: אתם מקבלים ים של עצות רומנטיות מכל מיני אנשים שמחבבים אתכם. גם אם לא תמיד אתם בראש אחד איתם, הפעם כדאי שתקשיבו להם.
מחשבות: מישהו שריגש אתכם מתגלה כאילו לא כזה מעניין כמו שחשבתם. אם אתם מבואסים מהקטע, כדאי שתיקחו את עצמכם ממנו.
מנהיגות: כישרון המנהיגות שניחנתם בו, גורם לכם להוביל את האחרים ואפילו לייצג אותם אצל המורים. אם אתם שוקלים חוגים, נסו להשתלב בתיאטרון וכאלה.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל בתולה
קולות: צפויים לכם קטעים שלא מהעולם הזה עם מישהו שעושה קולות של קשה להשגה. יש מצב שחוש ההומור שלכם הוא זה שכבש אותו.
מסתורי: אתם זורמים עם קטע מסתורי או מוטרף שאיכשהו מתחבר עם פרשיה רומנטית. כדאי שתדעו שיהיו גם כאלה שלא יאהבו את זה, אבל אתם תתגברו.
טיימינג: הימים רביעי וחמישי הולכים להיות מהממים בקטעים הרומנטיים. צפוי לכם צ'אנס לתפוס דיבור עם מישהו שהמבט שלכם עשה לו את זה.
רצינות: עושה רושם שאתם לוקחים את הלימודים ברצינות. סבבה בשבילכם, רק קחו בחשבון שבסופו של דבר תגיעו ללמוד משהו שקשור ברפואה.

תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל מאזניים
רמזים: מישהו מחכה שתזרקו לו רמז על מה שאתם מרגישים בקטע איתו. לא חשוב מה תחליטו להגיד לו, העיקר שתחתכו לכאן או לשם.
סופרים: יש מישהו שמוכן לעשות הכול בשביל שתתחילו לספור אותו. אז יכול להיות שאתם לא ממש הרוסים עליו, אבל כדאי שלא תפדחו אותו.
אנשים: הנומרולוגיה קובעת שמספר המזל השבועי שלכם הוא 8. הכי טוב בשבילכם זה לזרום עם אנשים ומקומות שאיכשהו קשורים למספר הזה.
מפשרים: אתם מוצאים את עצמכם מתפקדים כמפשרים ומפייסים במריבות שמשתוללות אצל החברים שלכם. ככה זה בבית הספר וככה גם בחיים החברתיים.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל עקרב
סולחים: השבוע אתם מחליטים לסלוח למישהו שהיה לכם בלגאן איתו. השינוי בגישה שלכם קורה בגלל שהתחלתם להבין מה בדיוק עבר עליו.
פרטנרים: באות לכם אחלה אנרגיות עם ילידי מזלות האוויר: תאומים, דלי ומאזניים. צפויים לכם בני זוג מדליקים שתמיד יצחיקו אתכם.
החלטות: אתם לא לגמרי סגורים על מישהו שמצד אחד הוא קצת בראש שלכם, אבל מצד שני הוא עלול לקלקל לכם עם מישהו אחר. רק אתם תחליטו לאן זה מתפתח.
מקצועות: אתם נדלקים על מקצועות שנותנים לכם הזדמנות לבטא את עצמכם. כך או אחרת, בסופו של דבר אתם תהיו מועמדים ללמוד פסיכולוגיה וכאלה.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל קשת
אנרגיות: בשביל למשוך אליכם אנרגיות מדהימות ורומנטיות כדאי שתשלבו גוונים זהובים [צבע זהב] בלבוש שלכם ותנסו להשיג אבן ששמה רובי בשביל לפתוח את המזל.
השפעות: פרשייה שהייתה יכולה לזרום בכיוון רומנטי, עושה קולות של תקועה. כדאי לכם לבדוק מי בדיוק השפיע על הצד השני בקטע הזה.
שיקולים: אל תאכלו לעצמכם את הלב. המישהו המסוים שאתם מחכים לו, יגיע, אבל עד אז – כדאי שתיקחו את עצמכם לעוד כיוונים.
גלים: המורים מכבדים את הראש הפתוח שלכם ואתם מכבדים את עקרונותיהם. בסופו של עניין, אתם תגלשו על גל שייקח אתכם ללמוד חוק ומשפט.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל גדי
סיכויים: לפעמים אתם נותנים צ'אנס לקטעים רומנטיים שכבר ממבט ראשון רואים שהם יעשו לכם בלגאן. תמיד כשזה קורה, כדאי שתיזכרו בקטעים הקודמים.
ספונטאניות: נסיעה ספונטאנית לוקחת אתכם אל מקום שזו הפעם הראשונה שאתם דורכים בו. יש מצב שתהפכו אותו למקום קבוע בשביל הבילויים שלכם.
אסרטיביות: אתם לא צריכים לצאת פראיירים מקטע שהביא לכם את הג'ננה או סתם פידח אתכם. יש מישהו שמתנדב לסגור בשבילכם את הסיפור הזה.
הוכחות: אין לכם בעיה להוכיח לכולם עד כמה אתם שווים. השאפתנות שניחנתם בה תיקח אתכם ללמוד תחומים שאיכשהו קשורים לכלכלה ולמנהל עסקים.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!


הורוסקופ מזל דלי
חברתי: צפויות לכם מחמאות בזכות קטע חברתי שאתם מצליחים להרים. יהיו גם כאלה שיגידו שאתם מנסים להיות מיוחדים, אבל זה לא צריך להפריע לכם.
התייעצויות: אתם קצת עייפים בגלל ים של קטעים חברתיים שזורמים אחד אחרי השני. אם תתייעצו עם ההורים שלכם, הם יעזרו לכם לעשות סדר בבלגאן.
מחדשים: נורא בא לכם לחדש קשר שזרמתם איתו לפני איזה עשרה חודשים, רק שהפעם אתם הרבה יותר בוגרים ובשלים בשבילו.
מקוריים: המורים כבר התרגלו לראש המאוד לא שגרתי שלכם וזה סבבה. הכי יתאים לכם ללכת על כיוונים שאיכשהו קשורים עם עולם ההיי-טק.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!הורוסקופ מזל דגים
בשורות: מגיעות ידיעות טובות אל מישהו שממש קרוב אליכם. רק שתדעו שכל דבר טוב שקורה לו, ישר זה משפיע לטובה גם על מה שקורה איתכם.
אטרפים: מישהו מנסה להטריף אתכם וחופר לכם בשכל על קטע שכבר לא בא לכם עליו. נו טוב, אתם לא ממש חייבים לו הסברים.
מסרים: אתם מקבלים מסר רומנטי שהאינטואיציה שלכם אמרה לכם שתקבלו. אז נכון שיש כאלה שמקנאים בכם, אבל מה אכפת לכם ?
משקיענים: אתם נחשבים למשקיענים, מה שאומר שצפויים לכם ציונים גבוהים. אם אתם יודעים מה טוב, קחו לעצמכם חוגים שמאפשרים לכם לבטא כישרונות אמנותיים.
תחזיות, כתבות ומחשבונים ישירות בתיבת הדואר שלך- בחינם!

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה, תחזית שבועית לצעירים, תחזית שבועית, הורוסקופ ואסטרולוגיה לצעירים