ראשי | בחן את עצמך | איזה בית מתאים לך

איזה בית מתאים לך

איזה בית מתאים לך איזה בית מתאים לך

בחן את עצמך וראה איך יראה הבית שלך ומה יהיה הסטייל שלו


למציאת הבית שמתאים לכם - לחצו כאן

מעט על תורת הנומרולוגיה

כפי שהאסטרולוגיה מבוססת ומייחסת אפיון לכל כוכב, וצירוף מסוים של כוכבים נותן אופי ומבנה נפשי מסוימים, איכויות, תכונות, יכולות, פוטנציאל ועוד, כך בנומרולוגיה, הספרות מצביעות על אפיון מסוים ומאפשרות לנו להכיר: את מרכיבי האישיות, את ייעוד הנשמה לחיים הנוכחיים, שאיפותיה, הדרך בה היא פועלת ואת מה שהיא בוחרת להציג כלפי חוץ. שם הלידה מהווה את התשתית שמלווה אותנו כל החיים: מפת הלידה הבסיסית, משפיעה בפועל, חשובה ומשמעותית לאורך כל החיים גם אם האדם מחליף את שמו. כשמחליפים שם מכל סיבה שהיא, ולא משתמשים בשם המשפחה של הלידה, זה יוצר מפה נוספת ובה מנגינות נוספות שמנגנות בחיינו, קרי, אופציות נוספות, סוגי אנרגיות נוספות העומדות לרשותנו. נותן כלים נוספים, מגלה אפשרויות נוספות. חשוב לדעת שההשפעה של החלפת השם מתחילה בין שנה לשלוש שנים לאחר ההחלפה קרי, אינה גורמת מיד להתחבר לספרות החדשות ולאיכותן.

אין ספרה "טובה" או ספרה "רעה", כל ספרה יכולה להתבטא בצורה זו או אחרת, בהתאם למה שהאדם עושה עם איכויות הספרה. אחד הדברים החשובים היא מידת ההתאמה בין הספרות ואם קיימת ביניהן הרמוניה.

על מנת לנתח ולהבין את המפה הנומרולוגית יש להבין את הנשמה = המהות, סוג האנרגיה אותה מייצגת הספרה, של כל אחד מתשע הספרות. כשמבינים את מהותם, מבינים גם איך ספרה אחת מסתדרת או לא עם השנייה, או מה יכולות להיות התופעות או התוצאות של מפגש של שתי ספרות.

לשיחת יעוץ אישית עם מיסטיקנים מומלצים, לחצו כאן: 03-6145910מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

נומרולוגיה, בחן את עצמך