ראשי | אסטרולוגיה שנתית 2013 | אסטרולוגיה שנתית לאהבה | הורוסקופ שנתי לאהבה 2013. מזל מאזניים

הורוסקופ שנתי לאהבה 2013. מזל מאזניים

הורוסקופ שנתי לאהבה 2013. מזל מאזניים הורוסקופ שנתי לאהבה 2013. מזל מאזניים

תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה: לדעת מה צופים הכוכבים בכל הקשור לאהבה, יחסים וזוגיות בשנת 2013.


ינואר עד אפריל:
תחילת תקופה: מצב כוכבים בשילוב עם תנאים קוסמיים מכניסים לפרופורציות את הקטעים שבינו לבינה כדי למנוע אכזבות בעתיד. כך הם פני הדברים גם אם בימים אלה נדמה לכם שאתם עלולים להחמיץ משהו. אם עד עתה נקלעתם למצבים אינטימיים אשר בהם נאלצתם לחבוש מסיכה כלשהי או להעמיד פנים בקטעים שלא ממש דיברו אל ליבכם, הרי שמכאן ואילך תוכלו לחזור להתנהגותכם הטבעית. על מנת לחדור אל עומקם של הדברים אתם מוזמנים להתייעץ עם אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: האנרגיה הקוסמית רומזת על הצלחות בשידוכים והיכרויות עבור אלה מביניכם שאינם חוששים לבצע מהפך והתחדשות במסלול הרומנטי וליטול סיכונים. הרקיע שופע אופטימיות ומעודד אתכם לקבל החלטות מכריעות בתחום זה. במקביל, לא מומלץ לקשור את החלטותיכם אל מצבו של אדם אשר הקשר ביניכם תם ונשלם.

מאי עד אוגוסט:
תחילת תקופה: אלת האהבה ממשיכה להרעיף עליכם מטובה ומסייעת לדברים הטובים להתרחש, גם אם נדמה לכם שאתם פועלים בניגוד לכל הסיכויים. אתם הרי יודעים כי מצליח זה שמוכן להסתכן. את שעות הפנאי כדאי לכם להקדיש לאנשים הרוצים בטובתכם ולהימנע מנוכחותם של אלה אשר במסווה של צדקנות מטרפדים לכם קשרים רומנטיים. זה הזמן להרחיב בנושא ולזכות במידע פרטני יותר בסיוע ותמיכת אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: מה שהיה – היה, ועתה האנרגיה הקוסמית רומזת על הצורך להאט ולרסן את הדהירה אל פגישות לא מבוקרות או ספונטאניות יתר על המידה. זה הזמן לבחון דברים על בסיס של עובדות. אנרגיה ממוזלת שורה על הבית השביעי (בית הזוגיות) במפה האסטרולוגית שלכם, ומעודדת אתכם לבחון מחדש קשר מן העבר שנותק באורח מפתיע ומוזר.

ספטמבר עד דצמבר:
תחילת תקופה: נראה כי מפת השמיים עדיין סולדת מפני הרפתקאות מוטרפות אך מחייכת אל אנשים הששים ליטול אחריות על צו ליבם. יחד עם כל אלה, זה הזמן לבחון את הקשרים הרומנטיים על בסיס תכליתי. רבים מכם יהיו מוכנים להישבע שדווקא עכשיו הם מצאו את בן זוגם האולטימטיבי אך כדאי להעניק הרהור נוסף לסיפור הזה. נושאים אלה ואחרים יורחבו ויפורטו למענכם בסיוע ותמיכת אנשי מקצוע רוחניים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם.

סיום תקופה: כוכב ששמו ונוס מעודד אתכם להישיר מבט ולברר לאן נודדים היחסים שבינו לבינה. זה הזמן לסגור קצוות מבלי לטחון דברים שכבר נטחנו בעבר. נתיב הגורל מזמין עכשיו פרשיות המושתתות על שיקולים של היגיון ותכליתיות, וזה אומר שצריך להימנע מאלו המושפעות מרגשנות יתירה וסנטימנטים בכייניים.

לב העניינים: הבוסתן הרומנטי של שנת 2013 רומז כי אם עד עתה נקלעתם למצבים אינטימיים אשר בהם נאלצתם לחבוש מסיכה כלשהי או להעמיד פנים בקטעים שלא ממש דיברו אל ליבכם, הרי שמכאן ואילך תוכלו לחזור להתנהגותכם הטבעית. אלת האהבה תמשיך להרעיף עליכם מטובה ותסייע לדברים הטובים להתרחש, גם אם נדמה לכם שאתם פועלים בניגוד לכל הסיכויים. רבים מכם יהיו מוכנים להישבע שדווקא עכשיו הם מצאו את בן זוגם האולטימטיבי אך כדאי להעניק הרהור נוסף לסיפור הזה. בנושאים אלה ואחרים תוכלו לזכות בייעוץ רומנטי ואינטימי של ברי סמכא מקצועיים אשר אתר זה מעמיד לרשותכם באהבה- לחצו כאן.
מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

מזל מאזניים, מציאת אהבה, הורוסקופ שנתי לאהבה, הורוסקופ לאהבה, תחזית אסטרולוגית לאהבה 2013, חזית אסטרולוגית לאהבה, תחזית אסטרולוגית שנתית לאהבה מזל מאזניים 2013