ראשי | רוחניות | מה זה ריברסינג?

מה זה ריברסינג?

מה זה ריברסינג? מה זה ריברסינג?

כוחה המרפא של נשימה מעגלית


מה זה ריברסינג? ריברסינגנשימה מודעת היא שיטת טיפול המוכרת גם בשם "נשימה מעגלית" או "לידה מחדש" המעוררת מחדש את אנרגיית החיים בגופנו.

טיפול ריברסינג עוזר לנו לחיות ברגע הזה ולהיות בתשומת לב מלאה, מודעים לרגשות ולתחושות בתוכנו. הגוף שלנו הוא מעין מכשיר המעדכן אותנו בכל רגע נתון כיצד אנו מרגישים. אם נבין שהגוף מאותת לנו בכל רגע, ונלמד את השפה שלו, נוכל להתקיים באיזון רב יותר. הקשבה לגוף היא הדבר היחיד המתקיים כאן ועכשיו.

הריברסינג התגלה מחדש ע"י לאונרד אור, מיסטיקן ואיש רוח ומייסד התנועה העולמית לריברסינג ברחבי העולם. לאונרד חווה את הריברסינג באופן ספונטני בשנות ה-70, כאשר שהה באמבט חם וחווה חוויה רוחנית במהלך נשימתו. בעקבות התנסותו החל לחקור את הנשימה והשפעתה לעומק. חקירת כוחה המרפא של הנשימה המעגלית הרחיקה אף למזרח, שם נפגש עם המאסטרים באבא ג’י, הדווה ראהה באבא ומאסטרים נוספים, ולמד מהם טכניקות נשימה הנלמדות מהסוטרות ההודיות בהן משתמשים בין היתר גם ביוגה.

בשנים 1977 – 1984 למד לאונרד אור ועבד בשיתוף פעולה עם Mahavatar sri babaji במדי שנה נסע לבקרו וללמוד ממנו את העקרונות של טיהור רוחני ושליטה עצמית. לימודיו אלו הובילו לפיתוח טכניקות נשימה המתאימות לזמננו אנו בה כל אחד יוכל לתרגל ולרפא את עצמו. הטכניקה הטיפולית נקראת "נשימה מחוברת", בה השאיפה והנשיפה מתמזגות ללא הפסקה ביניהן. נשימה מחוברת מלאה, היא בעלת הקצב הטבעי של תינוקות, ילדים צעירים ביותר ובעלי חיים.

לאונרד אור נחשב לאחד מהחלוצים שמקורם בתנועת העידן החדש ותודעת השגשוג. הוא הקדיש את זמנו במהלך 40 שנות מחייו להפצת הריברסינג ברחבי העולם. לאונרד אור חיבר 20 ספרים בתחום והם תורגמו ללמעלה מעשר שפות. לאונרד אור חי ומתגורר בווירג’ינה וחי עם אשתו וממשיך ללמד ולהעביר סדנאות והכשרות ומדי שנה בחודש נערך כנס גדול בנושא הריברסינג.

הנשימה ככלי טיפולי לאורך ההיסטוריה
חשיבות הנשימה הייתה ידועה עוד מתקופות קדומות יותר, והיסטוריית הריברסינג מגיעה עד למצרים העתיקה. המצרים הקדמונים השתמשו בתהליך דומה לריברסינג בטקסי ההתקדשות והטהרה שלהם. במהלך תהליך הזה אין עבר ואין עתיד, קיימת הוויה. כתבי כת האיסיים שנמצאו, מלמדים שבעת כניסת השבת היו נפגשים לבושים לבן ברחבה גדולה ונושמים כדי לקבל את השכינה.

גם ביוגה נודעת חשיבותה של הנשימה. תרגילי הנשימה ביוגה נקראים פראנאמיה’ שפירושה: פראנה – אנרגיית החיים, אמיה: התרחבות. בפילוסופיית היוגה, כל תנועה המתקיימת בקוסמוס החל ממחשבות, רגשות, רעיונות, פעימות הלב, ועד לתנועה של הכוכבים והפלנטות, היא התוצאה של פראנה – אנרגיית החיים. בתרבויות אחרות נקראת אנרגיית החיים צ’י (יפנית), קי (סינית), רוח (יהדות) ובארכה (איסלאם). בגוף האדם מתגלה אותה פראנה בצורה הברורה ביותר כנשימה.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

ריברסינג, יוסף וקנין, ריברסינג מסוכן, ריברסינג מה זה, ריברסינג מטפלים