ראשי | מורים רוחניים | אתיה גולן

אתיה גולן

אתיה גולן אתיה גולן

להפוך את הלימון מלימונדה


אתיה גולן, מטפלת הוליסטית ומתקשרת, מטפלת באנשים ברוח דומה לאורח החיים שהיא מנהלת. כאימא צעירה בת 18, נולד לה בן שנולד עם שיתוק מוחין. היא הפכה את הסיטואציה הלא פשוטה לאתגר מתמשך, בו עמדה בהצלחה יתרה. מעולם לא ויתרה על המאבק לאיכות חיים במישור האישי ולמדה את לדרך להתמיר את כל המכשולים לשיעור ולמסע מרתק שמביא בסופו הצלחה וסיפוק אישי.

אתיה היא מאסטר רייקי, יועצת באמצעות קלפים, מתקשרת ומורה רוחנית, מטפלת באמצעות צבעים וקריסטלים, פותרת חלומות ועוד. את הלקוחות היא מקבלת בקליניקה שלה בצפת, עיר מגוריה וגם מנחה סדנאות רוחניות ברחבי הארץ, לפי ביקוש. פעילותה גם כוללת בין היתר, טיולים מאורגנים ברוח המיסטיקה, לקברי צדיקים המשולבים עם הרצאות והפעלות מגוונות.

הסוד לחיי אושר
במהלך עשר השנים האחרונות, הולכת אתיה בנתיב הרוחני ומובילה גם אנשים אחרים לקראת הגשמה עצמית וחיים מתוך מודעות.

"העבודה שלי מבוססת על טיפולים וייעוץ רוחני ומועדת לאיזון גוף ונפש, גילוי וחיבור לתת מודע, לימוד להתמודדות עם קשיים, שינוי תפיסת עולם ועוד. אפשר להכליל ולומר שהבעיה המרכזית שרוב האנשים נתקלים בה בחיים, היא הפער בין הרצוי למצוי. ישנם דברים שנכפים עלינו, שקורים לנו, לא מתוך בחירה, (לפחות לא במודעות) ואיתם הכי קשה להתמודד כי אנו לא מבינים למה זה 'מגיע לנו'... מצד שני, בתחום הרוחני מאמינים שכל  חיינו הם תוצר מחשבותינו ורגשותינו. אז מה הפתרון?

יש מציאות, יש חיים ויש עובדות שאותן לא ניתן לשנות אלא רק ללמוד להסתכל עליהן באופן שונה וחיובי, מה שמשנה את כל איכות החיים. למשל, כאשר בני גילי נולד עם נכות- מגבלה מוטורית קשה, היה ברור לי שאגדל אותו ואתייחס אליו כאל ילד רגיל. אז עדיין לא הייתי מחוברת כמו היום לעולם הרוחני, אבל הבנתי שעלי להתייחס לקושי 'בלי דרמה'. ילדתי עוד ילדים והתייחסתי לכולם באופן דומה. את גילי לא שמתי בתוך 'בועה' ולא קטלגתי אותו בתור 'מסכן ומוגבל' כי לא ראיתי אותו כך. גם לא התעסקתי בשאלות למה זה קרה דווקא לי או למה הוא צריך לסבול כל כך? התמודדתי עם היום יום ועם כל הקושי מתוך אמונה שלמה שהדברים ילכו וישתפרו במידת האפשר במצב כזה. אנשים אמרו לי 'את גיבורה'. אני תמיד אמרתי שאני פשוט עושה מה שצריך ומוציאה את הטוב מכל דבר רע... ברור שהיו קשיים רבים במהלך השנים. גילי עבר עשרות ניתוחים וביליתי הרבה זמן בבתי חולים כשאני נחשפת למקרים קשים יותר... תמיד היה לי כוח להמשיך ושמרתי על תחושת תודה. על מה? הודיתי לאלוהים שהמצב לא יותר גרוע וראיתי בכל מה שקורה מסע של חיזוק והעצמה אישית. האמנתי בבן שלי ונתתי לו את כל הביטחון והאמון בעצמו וביכולותיו. תמיד אמרתי לו שהוא יכול להגיע לאן שירצה ולהגשים את חלומותיו. ואכן, כיום בגיל 34, הוא אדם מקסים, בעל תואר ראשון בתעשייה וניהול ומתמחה במחשבים. הוא בחור שמח, עסוק, עם הרבה חברים טובים. גילי מנהל חיים רגילים למדי ואני מחכה, כמו כל אימא, שיתחתן ויקים משפחה לתפארת. הייתה לו בעבר זוגיות רצינית, אך כנראה שזאת לא הייתה האישה המיועדת לו. כולנו אופטימיים ומאמינים שבעתיד ימצא את הזיווג הנכון עבורו".

באיזה אמצעים את משתמשת כדי לעזור לאנשים?
"במהלך השנים למדתי תחומים רבים. בין היתר רייקי, תקשור, עבודה עם קריסטלים ועוד. עם הזמן, כל הידע הצטרף למעין פסיפס אחד גדול כי השיטות משלימות אחת את השנייה ומתחברות. תהליכי הטיפול מותאמים לכל אדם באופן אישי הנכון עבורו והמתאים לו ביותר. אני עובדת עם קלפים, קריסטלים, תקשור וגם מייעצת ומורת דרך רוחנית. אנשים שמגיעים אליי עוברים תהליך של חיזוק והעצמה כי אני מאפשרת להם לראות את מצבם מנקודת מבט שונה, חיובית יותר. לא חשוב מה הבעיה הקיימת, תמיד אפשר להוציא מזה את משהו טוב. כשאני אומרת לאנשים שהם אחראים על החיים שלהם ושהמחשבות שלהם יוצרות את המציאות, לא תמיד קל לקבל את זה. כשהם מבינים את המשמעות העמוקה של הדברים - הדברים התקועים מתחילים לזוז. ברגע שאדם קולט שהוא יכול לשנות לחלוטין את איכות חייו לא רק על ידי שינוי המציאות אלא על ידי צורת חשיבה והסתכלות על המצב  הכל משתנה לטובה".

תוכלי לתת דוגמה?
"אנשים מתקשים בנושאים שונים ומגוונים, אם כי באופן כללי מרבית הבעיות הן בתחומי זוגיות, פרנסה ובריאות. הגיעה אלי מטופלת שהתלוננה על חוסר זוגיות בחייה. במשך התהליך התברר שהיא גם אוהבת מאוד להיות לבד ושהבית שלה, עדיין מלא תמונות ומזכרות מבן הזוג הקודם ממנו נפרדה לפני זמן רב. הצעתי לה לבחור מה היא באמת רוצה. כשהחליטה שהיא באמת משתוקקת לזוגיות חדשה, ביקשתי ממנה לזרוק את כל המזכרות שהיו לה בבית מהתקופה שהייתה עם האיקס המיתולוגי שלה ולצאת למסע של חיפוש ומציאה של גבר חדש בחייה. במקרה אחר, הגיעה אל אישה שרצתה למכור את הבית שלה. במהלך השיחות התברר שגם היא וגם בעלה 'תפוסים' על הבית, וקשה להם מאוד להיפרד מהמקום אליו היו רגילים ומחוברים שנים רבות. ברגע שהם הצליחו להשתחרר, האנרגיה שלהם השתנה והבית נמכר".

מה בעצם מתרחש במהלך הטיפול?
תהליך הטיפול כולל שיחות ועבודה אנרגטית, כמו גם הכוונה מעשית וליווי למשך מספר מפגשים, בהתאם לצורך. הכל מתקיים בקצב של המטופל והוא זה שקובע את מטרותיו על פי המודעות האישית המתפתחת במהלך המפגשים. בגדול, המטרה היא תמיד להעצים, לחזק, להחזיר את האימון והביטחון העצמי ובכך לאפשר להוציא את הרצונות כמוסים ביותר שלנו- מהכוח אל הפועל".

כולנו רוצים להיות מאושרים. איך עושים זאת? באמצעות מידה גדושה של אופטימיות, ראייה כוללת מלמעלה' ושחרור מדפוסי חשיבה והתנהגות הרסניים העבר.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על אתיה גולן לחצו כאן.
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
חייגו עכשיו:
072-2285862
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

מכירים יועצים רוחניים או מיסטיקנים שלדעתכם יכולים להופיע במדור המומלצים? לחצו כאן וספרו לנו...

לקבלת יעוץ אישי מאתיה גולןהתקשרו בכל שעה: 072-2285862מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

עדיין אין תגיות נושא למאמר זה