ראשי | מיסטיקה | כירולוגיה – אבחון אישיות על פי כף היד

כירולוגיה – אבחון אישיות על פי כף היד

כירולוגיה – אבחון אישיות על פי כף היד כירולוגיה – אבחון אישיות על פי כף היד

כירולוגיה הינה שיטה עתיקה מאוד להכרת תכונות האישיות, היא שיטה אותנטית ביותר כוון שמקור הקווים והסימנים בכף היד במוח שלנו


משמעות המילה כירולוגיה:
כיר - יד ביוונית
לוגיה - תורה

סוגים שונים של כירולוגיה:
לקריאת כף היד פנים שונות:
יש הקוראים עתידות בכף היד- סוג זה של קריאה בכף היד המכונה כירו- מנטיה. באנגלית chiromancy  - מאנגלית, צרפתית עתיקה ולטינית: ניבוי.
יש הלומדים להכיר את אישיות האדם - סוג זה של קריאה בכף היד המכונה כירולוגיה.

כירולוגיה במקורות:
אזכור מעניין בתנ"ך לתורת כף היד נמצא בספר יחזקאל ב' ט' במילים "ואראה והנה יד שלוחה אלי והנה בו מגילת ספר". יחזקאל מקבל כאן מהאלוהים, בין השאר, גם ידע והבנה נקיים על מהות היד, בנוסף נרמז למביני דבר שכף היד שלנו היא בעצם סוג של מגילת ספר הגדושה באין סוף סוגי מידע. כדאי לנו להשתדל ולגלול ולפתוח מגילה זו כי כאמור בפסוק, הבנת מהותנו מהזווית האלוהית, נמצאת בזעיר אנפין ביכולת להבין את הכתוב בכפות ידינו.

כירולוגיה הינה שיטה עתיקה מאוד להכרת תכונות האישיות, היא שיטה אותנטית ביותר כוון שמקור הקווים והסימנים בכף היד במוח שלנו. אין כף יד זהה וכמו טביעות אצבעות היא ייחודית לכל אדם.
בניתוח אישיות על פי הכירולוגיה קלאסית, מתבצעים מרבית האבחון והניתוח על יד ימין, שהיא יד החיים בעוד שיד שמאל הינה יד הפוטנציאל עמו מגיע האדם לעולם. הסיבה מעוגנת בכך שהצד השמאלי של המוח זה האחראי על צד ימין של הגוף הינו תמיד הצד המפותח יותר מצד ימין של המוח כוון שבו נמצאים המרכזים החשובים ביותר לתפקודו של האדם - השפה, ההיגיון, החשיבה ועוד. אנשים שצידו הימני של המוח שלהם מפותח בנוסף לצדו השמאלי הינם אנשים שהיכולת היצירתית שלהם מפותחת, יכולותיהם האמנותיות מפותחות ועוד, אך מדובר על בנוסף ולא במקום. זו הסיבה שלגבי ככירולוגית אין חשיבות להיות האדם שמאלי או ימני .

אבחון כירולוגי נערך בתחומי הרגש, ההתפתחות האישית, הפוטנציאל הטמון באישיות, מערכות יחסים, כישורים ועוד.

האבחון הכירולוגי הנו למעשה כלי למיפוי הצרכים של האישיות והוא נערך על מנת לאפשר בניית תוכנית מקיפה שתיתן מענה לצרכים שעלו.

בעולמנו המורכב, בו לעיתים קרובות המקצוע שעמו התחלנו את הקריירה התעסוקתית שלנו, אינו המקצוע שאיתו נסיים, יש צורך בכלי אבחוני כמו כירולוגיה המאפשר סקירה של האפשרויות המקצועיות שלנו.

כף היד של כל אחד מאיתנו משקפת נאמנה את עולם הרגש שלנו, את עולם השכל וההיגיון שלנו ואת רמת האיזון ביניהם. ככל שהמרחב בין קו הראש* לבסיס האצבעות גדול יותר, כך עולם הרגש שלנו דומיננטי יותר וככל שהמרחב קטן יותר כך גוברת הדומיננטיות של עולם ההיגיון שלנו.
*(קו הראש הינו הקו האופקי השני מבסיס האצבעות כלפי שורש כף היד).

בעולם הרגש שלנו אנו עוברים שינויים נרחבים ככל שאנחנו מתבגרים, לעיתים קרובות שינויים אלו יוצרים מצוקה ועומס. האבחון הכירולוגי מזהה את המצוקה, את נקודות החוזק ונקודות התורפה הרגשיות והתוכנית שנתפרת בעקבותיו מאפשרת לאדם לעבור את השינויים הללו ביתר קלות תוך כדי הכוונה מדויקת.

כיצד מתבצע אבחון כירולוגי?
מפגש האבחון ראשיתו בסקירה של כפות הידיים, גמישות הרקמה, מבנה הציפורניים. הידעתם שהציפורניים שלנו הן מדד ליכולת היצירתית שלנו? ככל שמבנה הציפורן יהיה כמבנה צדף (רחב למעלה וצר בבסיס הציפורן) כך היכולת היצירתית שלנו גדולה ומשמעותית יותר. (יש אפשרות להופעת מבנה כזה בכל האצבעות בכף היד, באחת מהן או ביותר, ככל שיופיע ביותר אצבעות- משמע יותר יכולת יצירתית.

צבע כף היד, מבנה האגודל. הידעתם שהאגודל שלנו משקף את עוצמת האישיות שלנו? עוצמת האישיות שלנו מורכבת מכוח הרצון שלנו מההיגיון שלנו ומהיכולת שלנו להביע רגש ואהבה.

האגודל שלנו מורכב משלושה חלקים:
מפרק הרצון הינו המפרק העליון וככל שהוא מעובה יותר וארוך יותר ביחס לשאר המפרקים באגודל כך הוא מעיד על כוח רצון גדול יותר.
מפרק ההיגיון שלנו הוא המפרק האמצעי.
מפרק האהבה והרגש הוא המפרק התחתון המחבר את האגודל אל כף היד.

אורך האצבעות, הקווים והגבעות. אינטגרציה של המידע שנאסף מאפשרת למאבחן לגלות את הנושאים החשובים העומדים על הפרק עבור המאובחן כמו החלפת מקצוע, התחברות לייעוד, זוגיות, העצמת האישיות ועוד.

(הערת ביניים - למרות השם שיצא לקריאה בכף יד, אין האבחון הכירולוגי עוסק בקריאת עתידות, אלא בפרישה של האפשרויות והנתיבים ויש רבים מאלה).
בתום הסקירה, מאחר ובעיקרון אין זה מספיק להסתכל על כף היד, יש לערוך הדפס בעזרת חומר צבע המאפשר לנו לראות סימנים שבאופן רגיל קשה מאוד לראות.

שורה תחתונה
בסופו של תהליך מלבד קובץ הקלטה של המפגש, מקבל האדם המגיע לאבחון, מיפוי מדויק של החזקות שלו, תחומי עיסוק שמתאימים לו, מצב עולם הרגש שלו, ונושאים מהותיים שיש להתייחס אליהם בשלב זה של החיים שלו, מתוכם נגזרת עבורו תכנית ליווי מתאימה להעצמה אישית.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

כירולוגיה, אבחון אישיות על פי כף היד, קריאה בכף היד, התפתחות אישית, אבחון כירולוגי