ראשי | נומרולוגיה | האם כדאי להחליף את השם

האם כדאי להחליף את השם

האם כדאי להחליף את השם האם כדאי להחליף את השם

האם יש שם טוב או שם לא טוב? האם כדאי להחליף שם והאם זה מה שיפתור לנו את הבעיה ויביא את "המזל הטוב"?


כאשר תינוק בא לאוויר העולם, לפי היהדות, להורים יש מעין רוח הקודש של תקשור וחיבור לאנרגיות גבוהות ובהתאם נבחר שם הוולד. כוח שמנחה את ההורים לקרוא לילדם דווקא בשם זה. שם שהנשמה בחרה כדי לעשות את "העבודה", "התכלית", או אם תרצו המטרה והתיקון שלשמה הנשמה ירדה לעולם. אין מקריות ואלוהים לא משחק בקוביות כפי שהתבטא אלברט איינשטיין. יש סדר ביקום.

שם האדם, האם יש שם טוב ושם לא טוב? האם כדאי מיד להחליף שם וזה בדיוק מה שיפתור לנו את הבעיה ויביא את "המזל הטוב"? אומרים ביהדות "אין מזל לישראל" או "ישראל מעל המזל". והכוונה שאם האדם מפתח את רמת המודעות העצמית ולא יתנהל באופיו באופן השלילי כפי שהאותיות מראות שיש לו נטייה לכך, אז גורלו משתנה. לכל מספר לכל אות יש אנרגיה והיא באה לידי ביטוי בצד חיובי וצד שלילי תלוי מה האדם מושך אליו. לדוגמא אנו זקוקים לשמש האנרגיה שלה מביאה חיים ומצד שני חשיפה יתרה לשמש וחוסר הגנה יביא לצרות. ולכן לא מומלץ להחליף שם אלא אם האדם ממש לא אוהב את שמו ולא מתחבר אליו. כאמור הנשמה בחרה להיוולד בשם זה עם כישורים אלה על מנת להגיע ליעוד ובכל שם בכל אנרגיה יש את הפן החיובי ואת הפן שלילי והאדם אחראי לעיצוב תדמיתו וגורלו והכוחות שהוא מושך מהאנרגיה הזו.

השפעת השם הפרטי לעולם אינה מתבטלת, גם אם השם שונה. השם מייצג את הכישורים הטבעיים שלא תמיד ברורים לנו דיים לפחות בתחילת החיים. השם כאמור ניתן בהיוולדנו כי להזדמנות זו יועדנו לטוב ולרע כלומר השם גם נותן לנו חובות למלא את היעוד וגם זכויות שומר עלינו היכן שצריך.באם האדם החליף שם השם החדש יוסיף "גוון" לאנרגיה המקורית אולי להקל או לעתים להקשות ולהזיק. לכן יש לשקול היטב ולנהוג במשנה זהירות כאשר מתכוונים להחליף שם. עדיף לא לשנות שם, אלא לעשות עבודת מודעות ולתקן את המידות והכוונה להתחבר לאנרגיות החיוביות של האותיות של השם. תמיד יש את זכות הבחירה.

אז מה אומרות האותיות בשם האדם. לאות אנרגיה חיובית ושלילית. מה צריך לשפר באופי האדם לפי האות. או באם חסרה לו אנרגיה איזו אות מוסיפה את האנרגיה הזו.

כאשר מפענחים שם צריך לקחת בחשבון לא רק את משמעות האות על היבטי החיוב והשלילה אלא גם מספר האותיות בשם, לאיזה יסוד שייכת האות (ארבע יסודות: אוויר, אש, מים ואדמה) האם להורים יש אחת מאותיות השם וניתן בשילוב פרמטרים נוספים לדעת על ענייני בריאות, מקצוע ועבודה, שורש הנשמה ועוד.

להתייעצות בשיחה אישית עם נומרולוג/ית בכירה, לחצו כאן

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

נומרולוגיה, שם האדם, תורת הנומרולוגיה, תורת המספרים, האם כדאי להחליף את השם, אורה דייגי