ראשי | העצמה | חיים בלי חרטות

חיים בלי חרטות

חיים בלי חרטות חיים בלי חרטות

חרטות, דרך חדשה, חיים, הגשמה, העצמה, פרידה, הגשמה עצמית והעצמה, רוחניות, אמונה


כשהיינו ילדים ומישהו הבטיח לנו או סיכם איתנו משהו שמאוד רצינו מיד הזדרזנו והכרזנו "בלי חרטות". היום בבגרותנו, שוכחים את חכמת הילדות, אנחנו עושים את ההיפך המוחלט ומוצאים את עצמנו שבויים במין אמונה מוזרה, שאם נייסר ונלקה את עצמנו מספיק בהווה, נצליח לשנות באורח פלאים את העבר.

כולנו מצאנו את עצמנו לא פעם ולא פעמים מתבוננות על רגעים בחיינו, מגלגלות אותם שוב ושוב במוחנו, מוצאות כל פרט קטן, אמירה, או פעולה וכל פעם מחדש מענישות אותנו עליה, כאן ועכשיו, גם אם המעשה או האמירה עצמה התרחשו לפני שנים רבות מספור.

כל מה שאנו משיגות בהעלאת טעויות ופגיעות מהעבר, היא הפיכת הרגע הזה, לזמן כאב וחרטה, במקום לזמן הריפוי, הסליחה והחזרה לעצמה. אם אנחנו מנסות לרגע להניח לרגשות שעולים עם הזיכרון, נראה כי עמדה הגיונית ומועילה הרבה יותר תהיה לתקן, לבקש סליחה, אם אפשר ואם לא לסלוח לעבר שלנו כדי שנוכל ללמוד לעשות יותר טוב בהווה.

אין שום טעם לייסר את עצמי על מה שהיה, העבר נותר בלתי נגיש ובלתי ניתן לשינוי, כל מה שאנו יכולים להביא מן העבר זה את הרגשות הקשים שחווינו שאז כמו היום אינם מועילים במאום, אלא רק הופכים את הווה שלנו, לעבר שלנו, גוזלים מאיתנו את האפשרות לעתיד שונה.

בניגוד למהלך הרווח הזה, חיים ללא חרטות, הם חיים המאפשרים לי לנצל את ההווה שלי על מנת לבחור בחמלה, באהבה בסליחה לעצמי ולאחרים. עלי להבין, שבנקודת הזמן ההיא, עשיתי את מיטב יכולתי בכלים, בתבונה ובאפשרויות שהיו לי. גם אם טעיתי, גם אם פגעתי, גם אם נפגעתי, היום יש לי את הכלים והידע להתבונן על הדברים מנקודת מבט מודעת ומפוכחת יותר ולנצל אותה ללמוד מהטעויות שלי ולחיות חיים ההולמים יותר את מי שאני היום.

אז חיו בלי חרטות, כי חרטות לא משנות דבר, אלא רק ממשיכות להנציח בדיוק את מה שאנחנו לא רוצות בו. בחרו במקום בלקחת אחריות, לתקן, להמשיך הלאה. בחרו בלהפוך את החיים למסע של סליחה, מחילה ואהבה לעצמי ולסובבים אותי. למסע של בחירה בטוב ובהווה של ריפוי וצמיחה, כזה  היוצר עתיד של שגשוג והגשמה.

ליצירת קשר ופרטים נוספים על חגית מרום

 

לקבלת יעוץ אישי ממני, התקשרו עכשיו: 072-2285466מה עושים עכשיו?

מתייעצים בכל נושא עם אסטרולוגים ומיסטיקנים בכירים בשיחה אישית. המשך....
בא לך לקבל תשובה אישית מקוראת בקלפים? לפרטים מלאים.
מקבלים את הטיפים של המיסטיקנים המובילים ישירות לתיבת הדואר. בחינם.
מורידים את אפליקציית האייפון של אלטרנטיבלי. בחינם.
מה אומר תאריך הלידה/ השם שלך? עכשיו אפשר לשאול בשיחה פרטית כל שאלה נומרולוגית מומלצת. לפרטים מלאים.

מטפל בתחום? בדוק כיצד אתה מופיע באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן

עוד באותו נושא:

רוחניות, הגשמה עצמית והעצמה, אמונה, העצמה, פרידה, חרטות, חגית מרום